Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék egy tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék egy tartós párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Évek óta egyedül vagyok. Próbálkozom, reménykedem. Járok társaságba, ismerkedni próbálok, beszélgetek. Ha megismertem őt és éreztem, hogy ebből lehet valami eddig még nem alakult úgy, hogy engem is keressen az illető. Mindig csak én kerestem és egy idő után eltűnt az illető az életemből, nem lett kapcsolat, amiatt, hogy ő sosem keresett csak én őt, de azt szerette ha foglalkozom vele. Pedig úgy gondolom, hogy egy bizonyos eltelt idő után, ennek a dolognak kölcsönössé kellene alakulni, hogy egyformán keressük egymást, ne csak mindig az egyik fél.

Na az a baj, hogy én még sosem jutottam el erre a pontra a párkapcsolati próbálkozásaim során. Mindig csak én kerestem az illetőt, férfiként ez egy ideig természetes is, de hogy egy bizonyos eltelt idő után én ne jussak a nő eszébe, hogy keressen, az egy kicsit furcsa. Nem tudom mi lehet a gond miért fulladtak eddig kudarcba a párkapcsolati próbálkozásaim. Hogyan juthatok el oda, hogy ő is keressen?

30F



2017. júl. 20. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vedd őket komolyan ameddig nem komoly. Ennyi az egész.

30/f

2017. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de szerinted mikortól van az a pont amikor komollyá válik a dolog és már komolyan lehet venni mindent?
2017. júl. 20. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

mázli?

nem tudom nekem eddig nem volt. max nem vagyok szűz. akármennyi energiát és időt fektetek a dologba, nem térül meg. de ha meg semmit sem csinálok, akkor meg ugye nem repül az ölembe..

2017. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom ,szerencse kérdése az egész sajnos :(

Megértelek,szintén voltam ugyanilyen helyzetben 30N

2017. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!