Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol találhatnék olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nememem kérdése:

Hol találhatnék olyan férfit, aki értelmes és normális párkapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, s egyszerűen csak link alakokat találok. Internetes társkeresők szinte csak az ilyen férfiak gyűjtőhelye. Olyan szempontból van csak konkrét elképzelésem, hogy legyen okos, némi humora legyen, önállóan éljen vagy legalább törekedjen rá, s lehessen vele programokat szervezni. Néha egy kis mozizás, kirándulás vagy ilyesmi. A velem egykorúakra már nem is igen gondolok, mert úgy vettem észre, hogy ők rendkívül komolytalanok, tisztelet a kivételnek. Nincs részükről egy cseppnyi tisztelet sem és csak egyéjszakás kalandokat keresnek vagy alkalmit. Tetejébe baráti körben sem tudok ismerkedni, hiszen jelenleg az sincs. Sosem voltam a társaság közepe, viszont így meg magányos vagyok.

2016. dec. 24. 00:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Te egyedül élsz? :)
2016. dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igenenen.
2016. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, én sem találok. Nálad fiatalabb vagyok, mindig azt hittem, hogy talán a 25 éves korosztálynak azért valamivel még könnyebb. Akkor azt hiszem tévedtem :D
2016. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Itt biztos nem fogsz! (ajjaj mennyi lefelè kezecskèt fogok kapni :) )
2016. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak. Tapasztalataim szerint a normális pasik vagy már rendelkeznek párkapcsolattal, vagy látens mgtow-k.

Hmm-hmm. Megkockáztatom, hogy erre nincs egzakt válasz. Már alapból igen kevés olyan srác van, akit így első olvasatra szerintem szeretnél, nemhogy azokat még megtalálni is.

Annyi biztos, hogy az internetes társkeresőket elfelejtheted. Az okos ember pár nap alatt átlátja a húspiacot mozgató törvényeket, és otthagyja az egész cirkuszt (vagy a szarkasztikusabbja beáll trollnak).

2016. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

Szia.

Sokkal fiatalabb vagyok mint te, 17 de ugyanezt gondolo a magyar fiúkról.Nagyon furcsák, utáltam őket.Mióta Angliába élek minden más itt sokkal másabb felfogásúak, típusuak az emberek.Én mindig titokzatos fiút akartam itt meg is találtam.

2016. dec. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Próbálj kicsit lazítani és csak emberi kapcsolatokat elmélyíteni, úgy általában.
2016. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

#6

Köszönjük a magyar férfiak nevében az általánosítást.

2016. dec. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Nahát, én is 25 vagyok, és férfi. Kb ilyenekben gondolkodom, amiket írsz, de nem igazán találok olyan partnert, akivel ez megvalósítható lenne. Akikkel eddig próbálkoztam azok olyan indokokkal jöttek, hogy nem akarnak most kapcsolatot, meg ez meg az... valaki megmondta, hogy nem jövök be neki. Társkereső meg kész vicc, felregisztráltam, de pár nap után töröltem is magam. 3 levélből 0 válasz, ebből 2 elolvasta, egy törölte az üzenetem. Persze hamar feladtam, tudom, de nekem ehhez nincs türelmem. Néztem ott a nők profilján a statisztikákat, és totál elvette a kedvem, van akinél 100-150 üzenet, abból olvasatlan 30, van akinél 50, volt akinél 1500 üzenetből 1400 olvasatlan. Pfú, mondom sok értelme nincs litániákat írni. Egyik lánynál olyan gyönyörű szép, hosszú bemutatkozás volt, profilja alatt hangulatos zene, leírta kiknek nem fog válaszolni, ne párszavas üzenet legyen, ne perverz...stb. Meg aztán írt magáról egy-két dolgot, amire már tudtam valamit írni. Mondom ő lesz olyan értelmes, hogy legalább válaszol. Küldtem is neki egy aránylag tartalmas kis üzenetet. Ebben persze ki is merült a nagy ismerkedés, mert csak elolvasta és annyi.


Szóval ki a francnak van ideje 30-60 perceket, vagy akár többet is görcsölni, hogy szívhez szóló üzenetet kreáljon egy tök ismeretlen nőnek, a nagy büdös semmiért? Szóval a társkeresőzés bukta. Aztán próbálkoztam itt is, hosszabb-rövidebb levelezéseim voltak, de végül mindenki eltűnt. Régebben akadt 1-2 lány akivel lett komolyabb ismerkedés, de facebookos chatelésben ki is merült a dolog. Persze próbálkoztam máshol is, meg élőben is, de menekülnek a nők előlem. :D Vagy csak én fogtam ki ilyen csodálatos "példányokat". :D


De a lényegre visszatérve, rengeteg hozzám hasonló, belefáradt férfi van, aki már unja, vagy mi több, utálja az egész hercehurcát, pedig csak egy "normális" barátnőt szeretett volna maga mellé.

De egyébként pont ezt nem értem, mert olvasom itt a sok panaszkodást, hogy a nők nem találnak normális férfit, a férfiak meg normális nőt maguknak. Hogy is van ez? Itt vagyunk végtére is egymásnak, de valahogy mégse vagyunk jók senkinek. Most az igényeink vannak ennyire eltorzulva, vagy egyszerűen ennyire szerencsétlennek születtünk?

2016. dec. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemled, hogy magányos vagy. És még okos se vagy.
2016. dec. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!