Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 35 körüli férfinek se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 35 körüli férfinek se nincs gyereke, se nem volt soha házas, elsőre mit gondoltok róla? De nincs semmi szellemi, lelki deformitása, dolgozik, nincs rossz természete és káros szenvedélye. Átlagos külső.

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

Ha nekem udvarolna, azt gondolnám, valami defektes fura figura.


Ha a fiam lenne azt gondolnám, jól teszed kisfiam, élj magadnak és a mának.



Az emberi természet már csak ilyen kettősmércéjű.

2017. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem találta meg még az igazit. Semmi extra.

Vannak örök agglegények is.

2017. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az ő dolga. Manapság nem csoda ha valaki nem akar házasodni sem gyereket. Vagy csak tényleg nem találta meg az igazit.
2017. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset. Én 39 vagyok, nő, nincs gyerekem és nem voltam még házas.
2017. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Gyanús, de azért az se kizárt, hogy nem találta meg a párját. Nem lehet mindenki szerencsés. Tuti alaposan meg akarnám ismerni, mielőtt összejövök vele.
2017. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mit kéne? A házasság vagy a szaporodás az épelméjűség jele lenne?
2017. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez manapság nem olyan ritka, hogy megdöbbenjek rajta. 35 évesen még nem egy vénemberről beszélünk :)
2017. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi a van akkor? Az baj lenne vagy mi? Kötelező párkapcsolatban élni és egy fedél alatt valakivel? Kötelező gyereket vállalni? Nem. Akkor mi a kérdés? A legtöbb 35 évesnek nincs szerintem házassága, vagy éppen friss. Nőnek is, nem hogy pasinak. Semmit nem gondolnék vagy nem találta meg az igazit, akkor meg mit kínlódjon egy látszat kapcsolatban. Vagy nem is akar, és akkor mi van?
2017. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy egy átlagos ember. Hol van az leírva, hogy hány évesen kell családot alapítani?
2017. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem találta meg a társát :( Sajnálom,mert társat találni nehéz,és nem olyan könnyű! 30N
2017. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!