Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a duci nem elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a duci nem elhízott (max.80-85 kg) nőkért is nagy verseny megy?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 16:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Én huszon évesen 65 kg körül voltam és nem igazán kellettem komoly kapcsolatra senkinek. Most egy tizessel vagyok több, ismét egyedül és megint csak nem kellek senkinek. Mondjuk most tényleg borzalmasan nézek ki, én sem kellenék magamnak....

De tapasztalatom szerint kevés túlsúlyos nő kell komoly kapcsolatra.

2017. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen. Számomra az ideál 70-90 kg körül van magasságtól függően 170-185. És akik ilyesmi alkattal rendelkeznek és tetszenének általában már foglaltak.
2017. júl. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Értem még akkor sem ment a verseny, amikor 157 centihez 62 kiló voltam úgy, hogy arányosan volt rajtam pluszsúly meg melles-fenekes leányzó voltam. Most meg, hogy jórészt betegség miatt felszedtem még jó pár kilót, hát, egyáltalán nem. Pedig nem a 4 fal között élek, nincs savanyú "mindenkit utálok" pofázatom és igényesen öltözöm... Vagy ha az utcán beszóló alkesz csöveseket meg cigányokat számoljuk, akkor évente 2 mondjuk.

(az a szerencsém, hogy volt egy normális srác, aki érdeklődött irántam, és összejöttünk :D)

2017. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 160 centi vagyok és 70 körül mozgok, nem vagyok kimondottan duci, mert jól oszlik el rajtam a súly, popsis-cicis vagyok pici pocival és vékony derékkal. Van barátom, de ha nem lenne, akkor sem okozna gondot a párkeresés, tudom, milyen hatással vagyok az ellenkező nemre.

Persze az arc és a személyiség sem mellékes.

2017. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Simán. Persze nem a tizenéves-húszoneleji korosztályban...hiszen ott a fiúkák szemében aki 60 kiló feletti már mangalica...de amúgy igen, bőven van miből válogatniuk a 80 kilós nőknek is...
2017. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!