Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a tendencia most, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a tendencia most, hogy a férfiak a korukra fogják, hogy nem megy a párkeresés?

Figyelt kérdés

Ennél nagyobb ostobaságot én még nem láttam. Persze, 35-40 évesen már talán nem ugyanúgy kell ismerkedni, mint 20 évesen, hogy odamész a buliban és odanyomod magad hátulról a csajnak (bár én már akkor sem csináltam ezt), de férfiként erre fogni a sikertelenséget, ez nevetséges.

A környezetemben élő, 35+ éves férfiak mind simán találnak maguknál kb 10 évvel fiatalabb barátnőt, pedig a többségük külsőre egyáltalán nem az a fiatal macsó színvonal (értsd: pocakosak, nem divatosak).


2017. júl. 21. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

valamire mindig rá kell fogniuk, de tenni bezzeg "nem tudnak ellene" :D

a kor a legjobb, a kor ellen tényleg nem lehet tenni :)

egyszerűbb arra fogni, mint a lustaságra, vagy az igénytelenségre


24F

2017. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindig van valami! Magasság, pénz, kocsi, saját lakás stb. Ezeket már megunták, jöhet a kor.

Mondjuk az nem csoda, hogy a 30-asok kelendőek a lányoknál, ezen az oldalon általában pont a huszonévesek szoktak rinyálni, hogy ő otthon lakik, nincs munkája vagy minimálbéres, az anyja főz-mos rá de ő nem talál barátnőt. Most komolyan, erre kinek van szüksége? :D Az a durva, hogy harmimcasok közt is egyre több az ilyen eltartott kis p cs. A nőknek olyan kell, aki egyedül is megáll a lábán, és ez nem magasság-kor-autó meg lakásfüggő.


23/F

2017. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen tendencia. Az, hogy esetleg most éppen láttál két ilyen jellegű kérdést, az nem tendencia.
2017. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem rendszerint pár évvel idősebb barátnőim voltak, nem direkt, de így alakult. Viszont észrevettem, hogy a legtöbb harmincas nő túl fiatalnak tart, a 20-22 évesek meg már papinak. 😂 F.uck logic. 29F
2017. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehezen hiszem, hogy a 35-40 es nem annyira jó pasi ismerőseid csak úgy találnának vonzó, 10 évvel fiatalabb nőt. Ez nevetséges. Menj fel egy társkeresőre, max 7 évvel keresnek idősebb pasast a nők, de azokból is csak a jól karbantartottakat. Nézd meg hány nő íja ki társkeresőn, hogy köszi, de van már apám (10+év), nem azt keresek.
2017. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ráuntak a pénz/külső miatti panaszkodásra. Nekik is kell néha változatosság.
2017. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valamire kell fogni :D. Láttam már olyat is, aki amiatt, hogy látott kb. 2 nőt igénytelen pasival, elkezdte, tuti azért, mert ő nem elég igénytelen :D. Mindenki hibás, főleg a nők, csak ők maguk nem, mert tökéletesek :D (ha meg kell indokolni, az jön, hogy azért, mert nem vagyok alkesz és nem verek nőt :D).
2017. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadban a kérdést, Kérdező - ha választani lehet 20 éves lány és 40 éves klimaxos nő között, melyiket választanád? Aha persze. A húsz évest. Tehát a fiatalabbak kapósabbak? Igen, kapósabbak. Akkor miről beszélünk?

Eppur si muove, barátom, eppur si muove.


"Mindig van valami! Magasság, pénz, kocsi, saját lakás stb. Ezeket már megunták, jöhet a kor."


Pár ezerszer le lett korábban vezetve, pénzzel miért/hogyan lehet eredményesen csajozni. Hogy téged nem győzött meg, hát sajnállak. Azt hiszel, amit akarsz.


Kissé unalmas már, hogy mindenért (a rajtuk kívűl álló okokért) is egyszemélyben a férfi a felelős. Csak azt tudnám, hogy ha ennyire utáltok minket, miért nem lesztek szinglik, aszexek vagy leszbók? Megszabadultok életetek legnagyobb problémájától, a csúnyarossz férfiaktól, és vidáman ünnepelhetnétek.

2017. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Haver, tízezerszer is levezethetsz valamit, az igazság akkor is távol fog állni tőle. Pénzzel a kupiban lehet nőt találni, sehol máshol. Máshol már olyan belső értékek is számítanak, amikhez neked még elég sokat kell fejlesztened magadon. De honnan is tudnád, hiszen életedben nem értettél szót a nőkkel az írásod alapján. :)

És milyen rajtad kívül álló okokról beszélsz?


#2

2017. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Haver, tízezerszer is levezethetsz valamit, az igazság akkor is távol fog állni tőle."


Az "igazságról" annyit, hogy mutass nekem szingli gazdag pasasokat. Csak mert én tudok mutatni nős gazdag pasasokat. Akár nagyobb összegben is fogadhatunk. Igen hamar kiderülne, mi az "igazság"...


"Pénzzel a kupiban lehet nőt találni, sehol máshol."


Meg a Balaton Soundon, meg a Volt feszten, meg az EFOTT-on, meg a Hajógyárin, meg a főváros bulinegyedeiben, meg a társkeresőkön, meg a...

Tovább is van, mondjam még?


"Máshol már olyan belső értékek is számítanak, amikhez neked még elég sokat kell fejlesztened magadon. De honnan is tudnád, hiszen életedben nem értettél szót a nőkkel az írásod alapján."


1: Honnét veszed, hogy egyáltalán keresek nőt? Szerecsére még idejében rájöttem, hogy értelmetlen baromság az egész.

2: Csipkebokor vessző

3: A nők 99%-a mindig érzelmi alapon ítél, mérlegel és dönt, rám viszont észérveken kívül mással nem lehet hatni. Tehát valóban nem értettem szót velük, de valahogy nem érzem, hogy ez az én hibám lenne. Gyakorlatilag mintha egy vaknak magyaráztam volna, mi az a kék.

No persze a mai mosléktársadalomban az intelligencia egy üldözendő, irtandó negatív tulajdonság lett.


"És milyen rajtad kívül álló okokról beszélsz?"


Bármi olyasmiről, amiről nem az adott ember tehet, mégis őt savazzák emiatt. Nem született jóképűnek, külső okok miatt nincs csiliós fizetése, nem született a felső tízezerbe, nem megfelelő a bőre színe vagy a hajszíne, szemszíne, esetleg valami krónikus nyavalyában szenved. Lehet millió meg egy oka, és mindenért ő van kikiáltva bűnösnek.

2017. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!