Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan szűk a nők prefere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szűk a nők preferencia skálája a párkeresés során, hogy a ffi-ak csak kb 20%-át tudják elfogadni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
65%
Ezek szerint akkor szerinted a nők úgy keresnek párt, hogy eldöntik előtte, hogy "akkor ma csak 20%-át fogom elfogadni", "holnap csak 15%-át"? Nagyon gagyi a kérdés, bocs.
2017. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 A kérdező kommentje:
akikkel találkoznak, azok 20%-át. így már érted?
2017. jún. 4. 10:34
 3/90 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkibe szerelmesnek kéne lennünk? Nézd, én inkább megválogatom, kit szeretnék társamnak, nem vagyok kapcsolatfüggő, hogy "mindegy, csak pasi legyen, jó lesz amíg nem jön jobb"... Akkor inkább évekig szingli vagyok. Szerintem van, akire érdemes várni.
2017. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem még fölé is becsülted a preferencia skálát.

Nekem három fő szempontom van, amiből nem engedek: legyen korban hozzám illő, legyen független, és lakjon egy órányi járóföldön belül. Na már itt kiesett a magyar férfiak 99%-a. A maradék 1%-ból kell megtalálnom azt, aki gondolkodásban, habitusban, világnézetben, egyebekben közel áll hozzám. Jó, ha ez az arány 0,1%.

2017. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, annyira bunkó vagyok ezek szerint, hogy nem értem a gagyi kérdésedet. Továbbra is gagyinak tartom, a te válaszstílusodat pedig főleg ;) Ez csak az én véleményem.
2017. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
94%
Nálam ez 5% alatt van. És nem voltam hajlandó engedni belőle, sőt, emeltem is az elvárásaimon, mire elértem a harmincat. Találtam olyat, aki megfelel neki.
2017. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 A kérdező kommentje:
előző, le a kalappal az őszinteséged előtt !
2017. jún. 4. 10:45
 8/90 anonim ***** válasza:
53%
Kitalálom: ez a 20% is izmos, magas, helyes alfahím, aki vállalkozó, tehát nem dolgozik, de sok pénze van és mindig BMW-vel jár, belső tulajdonságait tekintve pedig bunkó, beképzelt, egoista, aki csak megalázza a nőket. Eltaláltam?
2017. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
100%

Én sem teljesen értem a kérdést. Te bárkibe, tényleg bárkibe képes vagy beleszeretni és elképzelni vele az egész hátralevő életed, csak mert nőből van?


Szerintem az a szomorú, ha valakinél ez az arány ennél magasabb. És amúgy én is csodálkoznék, ha egyáltalán elérné a 20%-ot. Nálam legalábbis szinte biztosan nem éri el. Nagyon szigorú szempontok szerint válogattam, mert nem fogom az időmet olyan emberekre pazarolni, akikkel semmi értelme együtt lenni- akikkel amúgy is szétmentünk volna x idő után, és már az elején látható. Ezzel egyébként mindenkit megkímélek a szívfájdalomtól, magamat főleg, de nyilván a másiknak is jobb az, ha nem én szakítok vele a nagy szerelem közepén, mondván, hogy ez a kapcsolat sehova sem tart. Akkor már inkább bele se kezdek, és akkor senkinek se fáj, vagy legalábbis kevésbé. Amúgy ezt is a tapasztalat mondatja velem, tinédzserként nyilván az ember nem gondolkodik egész életére előre, és még így is sokszor sírtam és okoztam fájdalmat másnak, mert nem működött amibe amúgy bele se kellett volna mennünk. Most már azért nem vagyok tinédzser, és bizony igenis előre gondolkodom, nem fogok leállni mindenkivel csak hogy polkorrekt legyek és megadjam mindenkinek az egyenlő esélyeket, ha egyszer felesleges és csak mindkettőnk idejét húzom.

2017. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 A kérdező kommentje:

"Te bárkibe, tényleg bárkibe képes vagy beleszeretni és elképzelni vele az egész hátralevő életed, csak mert nőből van?"



nem ezt írtam.


az utcán velem szembe jövő nők 80%-a tetszik. nem lyuk-lyuk alapon, nem a magány miatt, és nem a minden mindegy alap okán.


nyilván nem mindegyiket venném feleségül, de a nagy részükkel összejönnék. nem egyéjszakásban gondokodom.


viszont az nem normális, hogy a magyar nőknek nagyon kevés férfi felel meg.



két dolog lehet:


1 - baromi ronda a férfiak elsöprő többsége

2 - a nők abnormális módon szelektálnak.

2017. jún. 4. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!