Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30évesen is a fiatalabb srácok tetszenek?!

Figyelt kérdés
Fiatalabbnak néznek,úgy 22nek.Tetszem is a fiatalabb srácoknak.Viszont ha elmondom hány éves vagyok azonnal farolnak.Neten ahol megvan adva a kor inkább már a 35-40+ keresnek meg akik egyáltalán nem jönnek be. Se külsőre se sehogy. Ők a fiatal pipihusit látják bennem,én viszont bennük a kiégett nyugdíjas tespedt fazont aki rejszol a tizenévesekre. Valahogy úgy érzem a 30közeli nők nem tartoznak sehova. Még fiatalok erőteljesek de nem igazán 6gyerekes elkötelező anyává érett. 30as nők hogy vagytok ezzel? Fiatalabb fiùk a 30as szám már ijesztően hangzik?:D
2017. júl. 21. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem én dugnálak. Huszonéves vagyok.
2017. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ink a saját korosztályommal ismerkedem. Volt idősebb barátnőm, de nagyon nem működött a dolog...
2017. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Basszus pont ilyen válaszra vártam.szívesen -;-
2017. júl. 21. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen az nekem 22 evesen ijeszto pocit, hogy 3-assal kezdodik valakinek a kora :D Oke hogy fiatalos kivul belul de ez valahogy egy ilyen nagy fordulopont mert 30 evesen mar vegleg nem gyerek az illeto mikozbe azert 20 evesen meg nagyon sokan azok, 30 evesen mar nem.

De ettol fuggetlenul ha kulsoleg tetszene es belsoleg is akkor engem nem erdekelne. A vonzodas ilyen dolog nem te iranyitod (de jo is lenne). Ha 30as a csaj akkor harmincas es ha belezugok akkor is kell. Meg ez kulonben is relativ, ismerek olyat aki mar 15 evesen harmincnak nezett ki :D

2017. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes amit írsz...30 éves vagy, az 5 évvel idősebb pasikat már kiégett nyugdíjas tespedt fazonoknak mondod?

Attól,hogy Te 22-nek érzed magad (néznek) még 30 vagy.

A 35-40+-os pasik nem hiszem,hogy Benned látják a fiatal pipihúst, inkább a huszon évei elején járó csajokban. Jogosan.

És nő vagyok...

2017. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a harmincas nőket. Volt nem egy ilyen korú barátnőm. Komoly kapcsolatban persze. 29F
2017. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 22 éves fejjel rettentő mód bele vagyok zúgva egy pont 30 éves nőbe. Csak mivel állandóan azt hajtogatja, hogy milyen jó neki egyedül, ezért félek hogy nemet mondana nekem.
2017. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot nem akarnék egy ilyen korú nőtől, de alkalmi dologban simán benne lennék. 21F
2017. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!