Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már őrülten, halálosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már őrülten, halálosan, eszeveszettül szerelmesek? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
Amikor éreztétek, hogy ez nem csak egy "sima" szerelem, hanem jóval több annál: a feje tetejére állította az életeteket, mindent felforgatott, azt sem tudtátok, fiúk vagytok-e vagy lányok... Az a típusú szerelem, ami megrengeti a földet és mindent lángba borít. Éreztetek már valaha ilyet? Milyen hatást gyakorolt az életetekre? Vagy ilyesmi csak a hollywood-i filmekben létezik?

2017. júl. 22. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt életemben, nem is olyan rég, életem eddigi legboldogabb 1 hónapja volt, amíg nem dobott. :D
2017. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem voltam szerelmes, de nem is szeretnék az lenni. Elég ha "csak" valakit szeretek, szeretni tudnék. De a szívem jégből van és engem sem szeretne senki. Na mindegy ez van, megyek bedobok a pocimba egy kis epret.


19/L

2017. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát bocsi, de elég vicces kérdés. :D Amúgy szerintem nincs sima szerelem, minden szerelem eleje így feldob. A lényeg, hogy ne egy hónap után legyen vége, mint az egyik peches válaszolónak. Én az első barátommal vagyok, két éve dúl a love, az elejét pont úgy éltem meg, mint ahogy írtad fentebb. Nagy változás volt, csak rajta gondolkodtam vigyorogva, stb. Úsztam a boldogságban.
2017. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Volt ilyen,szarul aludtam,nem ettem rendesen,folyamatosan rajta járt az agyam,ha más nővel volt,megjártam a poklot lelkileg.Sajnos vagy szerencsére mi soha nem voltunk igazán együtt,csak belém törölte a lábát,aztán ment tovább.Nagyon szerettem őt évekig.Amikor az elején velem volt,az egekig emelt,a végére meg porig rombolt.Nagyon intenzíven éltem meg,talán soha nem fogok hasonlót sem érezni.
2017. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a jelenlegi páromnál tapasztalom igazán. Ilyenkor az ember nem tud koncentrálni semmire, csakis az imádott személy jár a fejében, sajnos én hajlamos vagyok idealizálni is az illetőt... Ám most azt kívánom, bár ne lennék szerelmes :)
2017. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy halálosan szerelmes valaki?Belehalt a szerelembe?Mert ha ilyen akkor az már ide biztos nem ír.:)
2017. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!