Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ti hogy viselkedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti hogy viselkedtek, amikor szerelmesek vagytok egy kiszemelt férfiba?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt nőktől, hogy "szerelmes vagyok egy pasiba, de ő ezt még csak nem is sejti". Hogy élitek meg ezt a helyzetet? Ha a közeletekben van, vagy csak simán meglátjátok valahol, mi játszódik le bennetek? Kimutatjátok az érzést vagy belül örlődtök inkább? Mit tesztek azért, hogy a dolog viszonzásra találjon?

2017. júl. 1. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerelemnek azért nem mondanám, de ha valaki nagyon tetszik, szimpatikus, igyekszem a jelenlétèben még kedvesebb, barátságosabb lenni. Ha többször összefutunk, ráköszönni, néha rápillantani, - de nem bámulni, esetleg valamilyen ürüggyel akárhányszor mondat erejéig megszólítani.

Esetleg ismerősöktöl megtudakolom, van -e valakije, de ha nincs közös ismerős általában nem nyomozgatok tovább.


A jelekből, ha szimpatikus vagyok, és ő szabad, észreveheti, hogy kezdeményezhet. Volt már hogy bejött a módszer, de volt, hogy nem.

Zaklatni senkit sem szeretnék, így ha valakinek ennyi nem kelti fel az érdeklődését, mivel bem tudok az illetőről biztos dolgokat, inkább hagyom, ha hetekig nem reagál.

A valódi kezdeményezést meghagyom a férfiaknak, ebben azért konzervatív vagyok. Vagy lehet, még nem találkoztam.olyannal, akiért ezt meglépném.. :-)


N

2017. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még nem voltam szerelmes.


De ha az lennék se mondanám el a màsiknak. Viszont ha érezném,hogy mégis viszonozva vannak az érzéseim és még ki is van mondva a férfi részéről ez egyértelműen, akkor inkàbb tettekkel bizonyítom és hozom tudomására,hogy én is szerelmes vagyok belé.


19/L

2017. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1: ki tudja, hány lehetőséget szalasztottál el a passzivitásoddal?


#2: nekünk is jól esik ám, ha kimondja a másik! Nem szeretem, ha egy nő nem tudja kimutatni, mit érez!


Kérdező: tapasztalatból mondom, ha igazán kellesz egy nőnek, megmondja egyenesen! Amelyik csak játszmázik (lásd #1), azzal nem érdemes foglalkozni. De még ha nem is szerelmes, akinek kellesz, minden kétséget kizáróan kimutatja, nem titkolja, nem passzív. Hidd el!

2017. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rajtam látszani szokott.Hozzá kedvesebb vagyok,neki megteszek bármilyen apróbb vagy nagyobb szívességet,érte csinosan öltözöm fel,ha egy napig nem beszélünk,keresem bármilyen formában.Mindig mosolygok rá,keresem a társaságát,bármilyen szar napom is van.Ez vagyok én...egy nyitott könyv.Aki nem bírja ki,hogy ne szóljon be annak,aki érdekli! :-)
2017. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3# (2-es vagyok)


Nem értem miért kell személyeskedni, én válaszoltam a kérdésre te pedig plusszban még kifejted nem tetszésedet. Ez miért jó?


Köszi,hogy eldönthetem hogyan mutatnàm majd ki a szeretetemet/szerelmemet - Szavakkal vagy tettekkel és azon túl milyen formában nyilvánulna ez meg.


19/L

2017. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 csak azért, mert annyit nyafogtok, hogy a kiszemeltetek nem veszi a lapot, meg nem olvassa a jeleket, pedig ti "mindent megtettetek". Általánosítottam. Nem személyeskedhetek, hisz azt se tudom, hogy ki vagy. Ellenben a példád ékes példa arra, amit most írtam. Bocs, ha megsértettelek, nem ellened irányul. Azt teszel amit akarsz. De ettől még tény, hogy párszor lehet, hogy jó lehetőségeket halasztottál és ezt sosem tudod meg.
2017. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Oké, nem érdekes nem történt semmi.

Nekem kiszemeltem sosem volt, nem voltam még szerelmes. A taktikázást - játszmázást nem szeretem. Annyit mondtam,hogy valószínűleg inkább tettekkel bizonyítanám, érzékeltetném a másikkal,hogy szeretem/szerelmes vagyok belé. Mind ezt persze akkor,ha tudom,hogy az illető érez irántam valamit tehát viszonozva vannak az érzéseim. De nem volt ilyen, úgy hogy ezt szerintem hagyjuk. Mindkét nemre vonatkozóan van éppen elég általánosított példa ami bizonyos helyzetek során nagyon is igaz lehet, de nem mindenkire.


19/L

2017. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pl. a kisebbségi komplexus,gátlásosság miatt stb. nem mindenki tudja nyugodt szívvel kimuatni az aktuális érzéseit és vágyait a másik nem irányába. Főleg az olyanok akik kissé konzervatívak. Pl. bennem is mégcsak fel sem merülne, elméleti síkon se hogy egy férfit megszólítsak, találkára hívjak, mert nem vagyok olyan. Nem vagyok képes rá. Bármennyire is tetszik az illető, ha ő nem lép,én belül őrlődök egy darabig, aztán majd keresek mást. Emiatt tényleg sok lehetőséget elhalasztunk, de hidd el,mi, akik ilyen személyiséggel rendelkezünk,erről igazán nem tehetünk... Én pl próbálok kedves lenni a kiszemeltemmel, de ilyeneket,hogy kacsingassak, segget riszáljak, feltűnően bámuljam... az életben nem csinálnék. Meghagyom a könnyűvérű nőknek ezeket.
2017. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 ettől senki nem könnyűvérű, szerintem ez sértés a bátrabb nők felé. Férfiként mondom. És ha a férfi sem magabiztos? Nekünk se könnyebb, én sokáig nagyon gátlásos voltam és szocfóbiás is. De leküzdöttem, nem azzal takaróztam, hogy nem megy. :P


Ma már nem jelentene gondot, van párom. De finoman súgnám, ez nem a férfi vagy a nő dolga, nem nemi szerep, csak a kényelmesek mondják ezt. Annak a dolga odamenni és elhívni a másikat, aki akar valamit. Érdekes, tőlünk északabbra sokkal magabiztosabbak.

2017. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy igazad van. Remélem nekem is sikerül és egyszer lehull rólam a gátlásosság pajzsa. Nem lesz könnyű harc önmagammal, olyan mintha valami belülről mindig visszafogna. :(
2017. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!