Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mit éreztek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit éreztek, amikor szerelmesek vagytok egy foglalt nőbe és meglátjátok a párjával enyelegni?

Figyelt kérdés

Hadd ne részletezzem, szerintem az egyik legótvarabb érzés a világon. Amikor odavagy egy nőért, de sajnos pasija van, és olykor-olykor együtt is látod őket, ölelkeznek, csókolóznak, a pasi megfogja a fenekét, stb., te meg ott szenvedsz. Olyan igazi szívbemarkolóan xar érzés.


Ti hogy élitek meg az ilyen szituációkat? Nálatok is előjön ez az érzés, ami a dühnek, a csalódottságnak, a szomorúságnak és a féltékenységnek egy nagyon fura elegye?



2017. júl. 1. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utcában van egy ilyen tipikusan "szép lány" akibe szerintem a fél környék szerelmes, én is ha megyek végig az utcán, illegeti magát egy kis pici rövidnadrágban a lebarnult lábaival, de én inkább dühöt érzek, meg sajnálom a férjét, aki folyton rosszkedvű, meg mintha mindig rejtegetni akarná a feleségét, eltakarja, stb.

Uralkodni kéne az ösztönökön, hogy ne olyanra vess szemet, aki foglalt.

Ráadásul ilyen mélyvidéken nem túl célszerű dolog ez, mert elég hirtelen haragúak a férjek/barátok.

2017. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok odalenni senkiért, akinek párja van...:D
2017. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De jó nektek, hogy ezt így be tudjátok magyarázni magatoknak, hogy ő foglalt, tiltott gyümölcs és tilos megkörnyékezni. Nálatok a szerelem ilyen szabályszerűen működik?
2017. júl. 1. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod, mi szerelem.
2017. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!