Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hölgyek gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek gondolom lerágott csont, de már x+1a négyzetenedik kérdést olvasom, szerintetek manapság miért sok a szerencsétlen pasi? Miért nem kellenek? Miért szórjátok ki őket?

Figyelt kérdés

Sok lány kedvesen írja, tét nélkül neki kellene a kérdező pasi, de éles helyzetben el küldené.

Van valami általános gond, név és arc nélkül szerintem lehet őszintének lenni...



#csúnyafiú
2017. júl. 22. 15:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Őszintén!!! Lehet olyan pont (kor, minden baràtnő férjhez ment ....) amikor engedtek az elvárásokból?? Jobban mondva volt e olyan pont amikor engedtetek?? Vagy ha nincs meg a tökéletes örökké egyedűl inkább?
2017. júl. 22. 16:10
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, kérdező, az én "elvárásaim" évek tapasztalatai során alakultak olyanná, amilyen ma, ezek az elvárások hozzám igazodnak, hozzám mérten nem nagyok. Vannak olyan szempontjaim, amikből nem tudok engedni, mert ha azok nem passzolnak, a kapcsolat nem működik hosszú távon, annak meg nincs értelme. Vannak olyan szempontjaim, amik csak jó pontok, ha megvannak, de azokat nem tekinteném elvárásnak. Ami elvárás, az okkal elvárás, nem egy idióta trend miatt, hanem magam miatt, és a másik fél miatt, nem akarok senkit becsapni, nem akarom senkinek sem húzni az idejét valami olyan próbálgatásával, ami úgysem jön össze. Ami csak jó pont, az más, azok nem kell, hogy mind meglegyenek, az elvárások viszont fontosak.
2017. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%

Biztos vagyok benne, hogy objektíven nézve bőven nem annyi a szerencsétlen férfi, amennyit állítanak a nők, csupán az apró hibákat eltúlozzák, átalakítják, hogy úgy tűnjön, mintha valami eszeveszett probléma lenne, pedig bőven nem.


Apró hibák mindenkiben vannak, akár tetszik, akár nem, csak ők azt várják el, hogy ne legyen, ezt meg csak vetítéssel, szerepjátszással lehet elérni, amit ők csont nélkül be is nyalnak, aztán meg büszkék magukra, hogy jó emberismerők, ha elküldenek valakit a halálba, mert nem hazudja, hogy tökéletes.

2017. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Nos a miértre szerintem ahogy írták a szocializáció hiánya/ nem megfelelő szocializáció a legtöbb esetben a válasz de ez szubjektív vélemény.

Aki életében került már mélyebb beszélgetésbe nővel és nem csak a buszon fut néha bele az ellenkező nembe az tudja mekkora fas.zságokat írnak itt a helyi mindentudók akik sokszor saját bevallásuk szerint sem kommunikálnak nőkkel de kívülről ismerik az összes nő lelki világát.

És sok esetben itt a gond.

Adott egy kisfiú aki valamiért nem szerez lány barátokat általános iskolában. Ez a kisfiú a tv az interneten és a többiek által közvetített elvárásokkal ismeretekkel találkozik a női nemről és ezekkel "felvértezve" indul neki 14-16 évesen a párkeresésnek. Fogalma nincs mit mondjon mit csináljon mit figyeljen hogy lássa a lány akar e valamit illetve hogyan közeledjen ha úgy látja a lány is nyitott ebből jönnek a sikertelen próbálkozások. A lányok sokszor maguk sem tudják miért utasították el ha tudják is sokszor nem akarják elmondani nehogy megbántsák. Ezután a srác vagy sötétben tapogatózva megpróbál változtatni vagy folytatja ugyanúgy. Eközben látja hogy másoknak akik jobban szocializálódtak vagy csak szerencsésebbek megy a dolog míg ő egy helyben toporog és "lemarad". Ezután jön hogy csúnyának kezdi tartani magát elmegy a kezdeti önbizalom majd már mindenkit jobbnak tart magánál vagy kialakul az a csőlátása ami itt sokakra jellemző és tudat alatt a saját maga védelmében csak azokat a párokat veszi észre akik beleillenek az ő világképébe és már el is értünk a minden nőnek magas izmos bmw-s pasi kell sztereotípiához.

Ami a másik típust illeti aki ugyan kapcsolatban van nőkkel de párkapcsolatot nem tud kialakítani igyanakkor nem válik nőgyűlővé velük érdekesebb a helyzet. Ismerek ilyen fiúkat. Ők azok akiknél valami plusz hiányzik. Legalábbis a saját tapasztalataim szerint. Kedves aranyos segítőkész van amelyik még jól is néz ki de ügyetlenül kezdeményez vagy nem tudja kinél kéne vagy ha ez mégis mind sikerül unalmassá válik. Ezek azok a fiúk akik nem elég dominánsak. Kedvesek de azt várják hogy a nő irányítsa a kapcsolatot és a legtöbb nő (legalábbis az ismerőseim között) nem erre vágyik. Így hacsak nem találnak egy olyan lányt aki egy papucsra vágyik sajnos elveszítik a lány érdeklődését pedig remek pár lenne belőlük.

És még most tisztáznám hogy a domináns nem az aki birtokló vagy agresszív vagy elnyomó személyiség. Persze nem mondom hogy sok nő nem ebben látja a dominanciát a szintén hibás szocializációjának köszönhetően. Ahogy sok nő a pénzt keresni vagy valóban az adonisz testű (sokszor fél hül.ye és teljesen bunkó) gyúrós/sportoló pasikat.

De a gond hogy az általam említett szemellenzős férfiak csak az ilyen nőket és párjukat látják sokszor ami nem az ő hibájuk mégis kiállhatatlanná teszi őket így még jobban fogynak az esélyeik. És ez ezután egy megállíthatatlan lavina. Az illető utálja a nőket de vágyik párra viszont a randijai mind kudarcba fulladnak ha egyáltalán eljut odáig egyre kevesebb önbizalma és kedve lesz az egészhez ha nincs szerencséje depresszióssá válik ami miatt érdektelen lesz egyéb elfoglaltságok hobbik barátok munka tanulás iránt. Ez oda vezethet hogy egyedül marad az iskolában szerzett barátok lekopnak újak nem jönnek a házból nem szívesen mozdul ki vagy épp minden idejét a párkeresés köti le mivel semmi nem érdekli unalmassá válik már mint beszélgető partmer is vagy csak simán magába fordul és nem nyit az emberek felé. Ha nem szívesen csinálja a munkáját ezen a téren se ér el sikereket és végül egy olyan életben ragad amiben bár szenved kiutat nemigen talál.

Persze ez egy nagyon negatív forgatókönyv de itt szerintem nem egy felhasználó életére igaz többé kevésbé.

Nos örülök ha lesz aki elolvassa és remélem azért nagyjából logikusan felépített és érthető amit írtam illetve remélem a kérdésre is sikerült válaszolnom.

Senkit nem állt szándékomban megsérteni amit leírtam szubjektív saját tapasztalatokra és tanulmányaimra alapozott vélemény. Épp annyira mérvadó mint bárki másé.

2017. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én kb minden kapcsolatomban engedtem egy picit, mivel oké hogy vannak elképzeléseim hogy milyen pasit szeretnék, de azért van realitásérzékem is. Ha amúgy minden téren passzolunk, nehogy már egy kis (nagy) pocakon múljon. De lenne olyan dolog, amiben meg sose engednék.
2017. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14 es jól leírta, ez olyan mint egy lavina.

Nem szabad bezárkózni és rágörcsölni. Úgyhogy léptem is innen. Jó éjt mindenkinek!

2017. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!