Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én csinálok valamit rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok valamit rosszul, vagy a mai férfiak tényleg nem kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatot szeretnék, így próbálok ismerkedni mindenfelé (internet, bulik, koncertek, stb.), de valahogy sosem sikerül olyan férfiba botlanom, aki nem rövidtávú ismeretségre vágyik... Nem öltözöm vagy viselkedem k_rvásan, még mielőtt bárki rámsütné, ilyen szempontból nem hiszem, hogy bennem lenne a hiba. A mai férfiak (huszonéves korosztály elsősorban) tényleg nem akar semmilyen szinten elköteleződni? Vagy lennének, akik akarnának, de ők nem szoktak ismerkedni (bár ez így elég furán hangzik)?
2017. júl. 22. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De, sokan igen. Viszont az is tény, hogy a mai huszasok nem olyanok, mint egy, vagy két generációval ezelőtt. Sok oka van, részben nem is tehetnek róla, és ez valóban csökkenti folyamatosan a párkapcsolatot keresők számát..
2017. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelentenek a mai férfiak. A 20-24 évesek sosem kerestek azt, az én bőven harmincas korosztályomban meg rengetegen.


Aki minden nap más nővel van, az 50 éve sem a komolyra vágyott, más meg igen


Szóval a mai férfiak között is rengetegen keresnek komoly kapcsolatot, maximum még túl fiatal vagy, mikor nem megállapodni akarnak, vagy a helyi szépfiúkat Szűrös ki, akik egyelőre a környék végigkettyintésével vannak elfoglalva, és nem veled.

2017. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LazyJones ***** válasza:
100%
Igaz, már 30 felett vagyok, de évek óta szenvedek attól, hogy nem találok olyan nőt, aki nem hogy hosszú távra, de még csak kapcsolatra sem akar tervezni - inkább maradnak a bulizásnál, és a könnyed afféroknál.
2017. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akit te észreveszel azokat annyian észreveszik hogy nincs esélyed magadhoz kötni mert annyira nem vagy jó csaj.
2017. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Lenne, aki akarna, csak azokat lenézed már azért is, ha egy hajszáluk nem úgy áll, ahogy elképzelted.
2017. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Álljon meg a menet: én mindenkinek, aki kezdeményez megadom a lehetőséget legalább egy beszélgetés erejéig. Abba nekem nincs beleszólásom, hogy kik jönnek oda, így csak az a két lehetőség maradt, hogy vagy nem ismerkednek azok, akik kapcsolatra vágynak, vagy nincsenek is ilyenek...
2017. júl. 22. 16:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért a nem vagy elég jó csaj résszel vitatkoznék.Valaki vagy komolyan gondolja,vagy nem.Ehhez a külsőnek annyi köze van,hogy tetsszen az illetőnek az adott csaj,márpedig ha szexelni akar vele,akkor be is jön neki.Onnantól a szándék dönt.
2017. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LazyJones ***** válasza:
100%
Én hiába írtam, még válaszra se méltatott a kérdező. Akkor tényleg ad mindenkinek esélyt legalább egy beszélgetésre?
2017. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8as , a kérdező nem közölt képet magáról és a nem túl jó vagy nem elég jó nem azt jelenti hogy ronda de hát akinek fiatal nőként gondjai vannak a párkereséssel ott valami nem oké mert ilyenkor szoktak a csajok hasítani. Egyébként nem tudom milyen nemű vagy de nem ismered a fiúkat igenis vannak fokozatok hogy " ez 1-2 patront megér, ezzel kapcsolatot is kezdenék amazt be is mutatnám otthon ,annak a kezéd is megkérném..."
2017. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!