Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti járnátok veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok veletek egymagas, vagy nálatok alacsonyabb pasival?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért nem, illetve nem érzitek ezt a szempontot hasonlóan felszínesnek, mint amikor a fiúk kritizálják az a pár kilót is egy nőn? (Már aki, persze :)


Nem provokációnak szánom a kérdést, érdekel, hogy hogy érinti ez a lányokat, szóval minden nem megfelelő hangnemű választ jelentek.



2017. júl. 23. 05:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

"Ugye nincs harag, ha mi meg nem tudunk nőként tekinteni a..,


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad."



Látom van harag...


Érdekes, ha ti nnem tudtok férfiként tekinteni arra akinek a 165-ös testmagasságot dobta a gén lottó, akkor mi a probléma azzal, ha a férfiak sem tudnak nőként tekinteni pár testi hibára (pedig az elhízás ellen többet lehet tenni, mint a testmagasságért).

2017. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy azt írod, Ti nők nem tudtok......nos, nem minden nő van így,egyfelől. Másfelől, itt a magasságról van szó, itt pedig rögtön fel lett sorolva vagy négy dolog. Tehát az a nő akinek a magasság számít, az ugyanolyan felszínes mint az akinek a mell, punci, testalkat és még 5 dolog mellé?
2017. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12: azok példák voltak. Tele a GYK olyan kérdésekkel,hogy miért nem tudják a férfiak elfogadni ezt vagy azt a tulajdonságot (ilyenkor a példáit közül 1-1 szokott szerepelni). És erre fogadják el azt a választ, hogy azért mert nem tud valaki nőként tekinteni pl egy kis mellűre.



De ahogy mondtam valahol csak trollkodom. Én például magas vagyok, és bejön a kis mell.


Egyszerűen arra szerettem volna rámutatni, hogy amennyiben elfogadjuk érvnek azt, hogy valaki nem tud férfiként tekinteni egy alacsony srácra, úgy el kell fogadnunk érvként azt is, ha egy férfi meg nem tud nőként tekinteni egy olyan nőre, akit a példáim közül valamelyik jellemez. Én elfogadom azt az érvet, hogy nem tekinti férfinek, ő is elfogadja ha a kiválasztott férfi meg valami hasonló érv miatt nem tekinti nőnek? Mert szerintem így lenne a korrekt, egyik oldalról sem lenne harag.

2017. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, akinek 165 cm magas párja volt, tehát nem veszem ezt magamra. Engem nem zavar a magasság.
2017. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Járnék. Volt már velem egymagas pasim, randiztam pár hétig olyannal, aki alacsonyabb volt nálam, pedig alapvetően a magasak az eseteim, de most ha valaki szimpi, nem emiatt vágom ki az ablakon. Vannak ennél fontosabb dolgok is.
2017. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Senki se szereti beismerni, hogyga rámutatnak a felszínességére. Persze a kettős mérce tényleg van, ha a férfinak van egy igénye a nők felé a kilókat illetően az felszínesség, de ha a nő jogosan várja el a magasságot a férfitől, mert az természetes.

#6 és 11 és 13 lepontozása alapján sokan érezték magukat megszólítva. Pedig tökéletesen rávilágított a kettős mércére.

(És ugyancsak igaza van abban is, hogy a 165 centivel nem lehet mit kezdeni szemben a 80 kilóval és narancsbőrrel)

2017. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Számomra kizáró ok, ha alacsonyabb.

Szeretem, ha 15-20 cm-rel magasabb nálam.


Lehet, hogy felszínes, nem tagadom. De nem tartom vonzónak a nálam alacsonyabb/egymagas férfiakat. Olyannal fogok összejönni, aki vonz szexuálisan.


20/N

2017. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!