Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok alacsonyabb rendű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok alacsonyabb rendű fiúval?

Figyelt kérdés

Ronda arcot és vacak testalkatot örököltem. Már genetikailag nem vagyok olyan mint azok,akiknek a természet is úgy rendelte hogy akik jóképűnek születtek és minimális sporttal arányos testük lesz.

(Teszek ellene mielőtt leszólnátok)


Járnátok ilyen genetikailag alacsonyabban álló fiúval?

18/F


2014. jún. 23. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"és minimális sporttal arányos testük lesz. " Legyünk őszinték, ezzel csak magadat hitegeted. Mindenkinek kemény munka egy kisportolt testet összehozni.
2014. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb rendű nem azt jelenti, hogy majom vagy, vagy vmi ilyesmi? Szóval, akkor nem. De szép teljesítmény, hogy így tudsz gépelni és fogalmazni:D
2014. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Fenét.

Ha valaki jó csípő-váll arányt,gömbölyű izmokat örököl az hamar jól nézhet ki.


Van egypár haverom akik lejárnak heti 1-2x hobbiból focizgatni (nem egyesületi edzés),van aki semmit se sportol mégis elfogadhatóak.

Nekem 7 év sport után sz*r testem van.

2014. jún. 23. 23:19
 4/15 A kérdező kommentje:

2-es

Értelmezd a kérdést.

2014. jún. 23. 23:20
 5/15 anonim ***** válasza:

Mégis mi az,hogy alacsonyabb rendű?

Attól mert valaki nem szép még nem lesz alacsonyabb rendű egy páwától vagy egy szép fiútól...

2014. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is teniszeztem vagy 6 évet rendszeresen, és nem sok minden látszott meg, pedig a tenisz nagyon terheli a lábat meg a kezet. Most meg elkezdtem súlyzózni, és már pár hét után is látszik a változás. Tehát lehet hogy csak szimplán máshogy kellene neked is edzeni.
2014. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A szépfiú előnyös génekkel rendelkezik,könnyen talál párt és az utódai is akiknek átörökíti.


Egy csúnya párt is nehezen talál és az utódai is nehezen fognak. Sokkal nagyobb a kihalás esélye.

2014. jún. 23. 23:26
 8/15 A kérdező kommentje:
Kondizok és jó az étrendem csak széles a csípőm,keskeny a vállövem és hosszúak a végtagjaim ezért nézek ki sz*rul.
2014. jún. 23. 23:27
 9/15 anonim ***** válasza:

1: nem vagy alacsonyabb rendű

2: sportolj ésszel, ne csak gyúrni járj, hanem ússzál,másszál sziklát, röplabdázz, stb. válassz olyan sportot ami az egész testedet mozgatja!

3: a csajok nagyon nem a tested miatt jönnek össze veled, hanem azért mert érdekes vagy

4: húzzál el egy pszichológushoz, mert ez a kisebbrendűségi komplexusod kezelést igényel, különben belőled is egy darabolós gyilkos lesz, ha így maradsz.


peace! 35/F

2014. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
menj el politikusnak. tuti.
2014. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!