Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok, több...

19 hetes terhes vagyok, több napja tartó kellemetlen érzésem van az alhasamban a bal oldalon. Egészen lent a csípőcsontom mellett nyomásra érzékeny a hasam. Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Néha bizonyos mozdulatok közben is érzem, hogy ott nem oké valami. A babát nem érzem még mozogni, illetve érzek néha valamit, ami akár ő is lehet. :) De ez a fájdalom egyértelműen nem középről, nem a méh közeléből jön, hanem inkább a belekből talán, az van ott egészen a csípőnél... Holnap megyek genetikai uh-ra, ott nyilván megemlítem ezt, meg megyek tovább is, ha nem múlik a dolog, de hátha valaki tapasztalt ilyet, és tudja, mi lehet... Emésztési gondjaim nincsenek igazából, se láz, se hányinger, semmi, csak ez a fura nyomásérzékeny fájdalom.

2017. jan. 1. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, a méhed nő, kell neki a hely. Ahogy minden átrendeződik, nyomódhat egy ideg pl. és az fáj bizonyos mozdulatoknál. Valószínűleg idővel elmúlik, nekem elmúlt. Hogy nyomásra fáj...ne nyomkodd. Az senkinek se jó.
2017. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!