Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

19 hetes terhes vagyok, több napja tartó kellemetlen érzésem van az alhasamban a bal oldalon. Egészen lent a csípőcsontom mellett nyomásra érzékeny a hasam. Valakinek volt hasonló?

Néha bizonyos mozdulatok közben is érzem, hogy ott nem oké valami. A babát nem érzem még mozogni, illetve érzek néha valamit, ami akár ő is lehet. :) De ez a fájdalom egyértelműen nem középről, nem a méh közeléből jön, hanem inkább a belekből talán, az van ott egészen a csípőnél... Holnap megyek genetikai uh-ra, ott nyilván megemlítem ezt, meg megyek tovább is, ha nem múlik a dolog, de hátha valaki tapasztalt ilyet, és tudja, mi lehet... Emésztési gondjaim nincsenek igazából, se láz, se hányinger, semmi, csak ez a fura nyomásérzékeny fájdalom.

Keress kérdéseket hasonló témában: hasfájás

2017. jan. 1. 13:52  Privát üzenet  

A válasz
Teljesen normális, a méhed nő, kell neki a hely. Ahogy minden átrendeződik, nyomódhat egy ideg pl. és az fáj bizonyos mozdulatoknál. Valószínűleg idővel elmúlik, nekem elmúlt. Hogy nyomásra fáj...ne nyomkodd. Az senkinek se jó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. jan. 1. 20:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátnőm 20 évesen fogamzásgátló szedése mellett let terhes. Mikor kiderült teljesen magába fordult azóta alig eszik, csak fekszik és sír. Volt veletek hasonló? Ti mit...
Ma elég erős barnázásom volt. Egyből jöttünk is a kórházba. Bevérzést találtak a petezsák mellett. Volt valaki hasonló helyzetben?
Mikor szült, aki hasonló helyzetben volt, mint én? Méhszáj érték c1000, napi 3x2 magnerot mellett is elég sok haskeményedés.34+2hetes vagyok, sok pihenést mondott az orvosom.
37 hetes terhes vagyok. Pár napja erős fájdalmakat érzek a szeméremtájék mellett a combomban. Valakinek volt hasonló fájdalma?
Nagyon aggodom a baba meretei miatt, nem atlagosan fejlodik, volt akinek hasonlo meretek mellett egeszseges baba lett?
Második babánkat várjuk. A m. héten (29. hét) enyhe mensi görcsöket éreztem, keményedés, C= 2100. Többet pihenek (amennyit egy 3 éves Manóka mellett lehet:-) ), MB6-ból 3x2...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!