Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresési szempontból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresési szempontból mennyire számít hátránynak az, hogy csak könyvtárosi diplomája van valakinek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az nem hátrány. Az, hogy megfogalmazódik egy ilyen kérdés, az igen.
2017. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az van. :)

Nem hátrány, miért lenne az? Nem az idióta gyk-s válaszolókat kell alapul venni. :)


4 és fél éves boldog párkapcsolatban vagyok párommal. :)

2017. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten örülnék ilyen nőnek, mert műveltséget, olvasottságot jelez. Mivel én is imádok olvasni, lenne egy rakás közös téma a könyvekkel kapcsolatosan is. Bocs, ha faszi vagy és nem erre a válaszra számítottál. :D Nem nézem a másik végzettségét, az a lényeg, hogy a szíve, esze a helyén legyen és legyenek közös érdeklődések, intellektuális beszélgetések a töménytelen mennyiségű és annál jobb minőségű szeretkezés mellett. 29F
2017. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Én úgy tapasztalom h egyáltalán nem számít ha van ha nincs.


Üdv egy BA-s Szocmunkás.

2017. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az van, és tökéletes, boldog, harmonikus kapcsolatban élek a párommal.

Már mi a búbánatért lenne hátrány???

2017. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

'Csak'

Legalább tanult ember.

Szerintem egyáltalán nem zavaró, főleg ha valóban szeret könyvtárosként dolgozni, és élvezi az olvasást. Akit pl. nem érdekel az informatika, az miért menjen programozónak? Értitek.


21/L

2017. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem olyan sincs.Mégis volt 4 kapcsolatom. Írigyellek amúgy,imádom a könyveket!
2017. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Attól függ, ha nő az illető akkor semmi baj. De ha férfi akkor nagy gáz van, sok nő szemében már nem is férfi ha ezt megtudja.
2017. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szintén bölcsész vagyok, úgyhogy nálam még előny is.:)

A válasz a kérdésedre, hogy attól függ kinél.

2017. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

"Legalább tanult ember"


Haha, ez tipikusan gyik. :D Ha férfi, ez az áldott jó ember, ez a tanult ember, mégis hogy fog eltartani egy családot, 2-3 éhező szájat etetni, egy könyvtárosi fizetésből? Ébresztő kérlek, ez nem Németország, itt egy garzont alig tudsz fizetni rezsivel egy ilyen fizetésből, magadat sem tudod eltartani szülői segítség nélkül, nemhogy még te tarts el egy egész családot :D


Itt persze pátyolgatják az ilyet, mert hát mégiscsak tanult ember, kedves ember, de a való életben egy nő az ilyet nagyon kerüli. Ha megtudódik róla, hogy valami ilyesmit csinál apró pénzt keres, már egyből nem ér rá a nő, egyből van barátja, egyből siet meg stb.

2017. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!