Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési szempontból egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési szempontból egy férfinál az az előnyös, ha határozott, egy nőnél pedig az, ha határozatlan?

Figyelt kérdés

A mondat első felébe kár is komolyabban belemenni, a nők imádják a határozott férfiakat, nyilván a tárkeresés világában is előnyben vannak.


Viszont egy határozott, magabiztos nő sok férfit elriaszt. Egy határozatlan nő jobban ki tudja hozni egy férfiból a férfias viselkedést, a pasik jobban tudnak a támaszt nyújtani tudó férfi szerepében tündökölni mellette. Jobban ki tudnak teljesedni, úgy vannak vele, hogy egy ilyen nőt remekül lehet majd terelgetni, nagyobb igénye lesz rá, hogy egy erős bástya legyen mellette.


Egyetértetek ezzel? A határozott, magabiztos fellépés csak a férfiaknál előny a társkeresés világában, a nők helyzetét viszont az ilyen jellem megnehezíti?



2017. máj. 26. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. A nőket nem kell terelgetni. Rohadt pipa lennék, ha valaki megpróbálná.
2017. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vannak pasik, akiknek a határozott nők jönnek be, másoknak a határozatlanok. Nem lehet általánosítani...plusz minden pasi mást hoz ki belőlem. Ha egy nagyon határozott pasival kerülök össze, hajlamos vagyok határozatlanba átmenni, mert a pasi dominanciája ezt váltja ki belőlem. Ha egy, már bocsánat, töketlenebb pasit fogok ki, mellette szinte főnökasszony vagyok :D Viszont az első verziót szeretem jobban, mikor a pasi valamivel határozottabb nálam.

21L

2017. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 "Ha egy nagyon határozott pasival kerülök össze, hajlamos vagyok határozatlanba átmenni..."


Azért, mert "ellágyulsz" tőle? Nyilván ez nem tudatos, hanem ilyenkor tudat alatt szépen a helyükre kerülnek a hagyományos férfi-női szerepek. A férfi dominál, a nő meg ellágyul és kenyérre lehet kenni.

2017. máj. 26. 11:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy úgy. Olyankor valamiért hajlamos vagyok "esetlenebbnek" beállítani magam, mint amilyen egyébként vagyok :D Ez gondolom ösztönös viselkedés.
2017. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz, a pasik nem szeretik hosszútávra a határozott, talpraesett nőket. Főleg ha szép is. Aki megáll a saját lábán, tudja mit akar, vannak céljai, be tud egy villanykörtét csavarni, a fúrót kezeli stb. Szeretőnek igen, imádják, amikor megismerik imádják, és nem tartják meg, keresnek egy irányíthatót.
2017. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 Remélem, olvassák ezt a nők terén sikertelen férfi gyakorizók. Ezért kell határozottnak lenni a nőkkel. Ezzel lehet elérni, hogy ellágyuljanak és nőnek érezzék magukat. Ha odáig juttok egy nővel ismerkedéskor, hogy azt látjátok, hogy szinte már kenyérre lehet kenni, akkor férfiasnak tart titeket, és akkor már túl vagytok a munka "dandárján" és szerelmessé tenni innen már viszonylag könnyű.
2017. máj. 26. 11:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egyenesen a szub lányokat szeretem..
2017. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit értünk határozott alatt? Én nem azt, hogy irányítós, ne adj' Isten alkalmazkodásra képtelen. Aki határozatlan az nem biztos, hogy kedves is, simán lehet egy türelmetlen hisztérika, aki fenyegetőzik, bűntudatot kelt, és a saját bizonytalanságáért a világot okolja. Édesanyámat egy nagyon határozott, magabiztos nőnek tartom, mert szilárd elvei vannak, és ő sosem tépelődik és kételkedik magában, mint én, de mellette szelíd és végtelenül türelmes. Éveket is képes várni, mire apám belátja, hogy tévedett valamiben, és akkor sem dörgöli ezt diadalmasan az orra alá.


Szerintem a határozottság inkább az önmagunkban való bizalmat és az elveinkhez való ragaszkodást jelenti, nem pedig az érvényesülés módját. Kicsit nehéz összeszednem a gondolataimat, valami olyasmire akarok kilyukadni, hogy amit határozott fellépésnek hívunk a mögött nem feltétlenül van határozottság. Ez a különbségtétel fontos, mert én úgy vettem észre, hogy a határozottságot értékelik a férfiak, inkább az irányítós, uralkodó viselkedést nem szeretik. Ezt sok nő is összekeveri, és a bunkóságukat nagy büszkén határozottságnak hívják.


Ezt a logikát továbbvíve nem lesz attól egy nő határozatlan, hogy szerelmesen kicsit ellágyul, bújósabb, több beleszólást enged a férfinak, kikéri a tanácsát stb. Amit ez a lány csinál az a határozatlanság, és szerintem halál idegesítő. :D https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2017. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit a 6-os válaszodban felvázoltál, abba csak a nagyon ostoba nőket lehet belerángatni. A többi menekül és hamar kiszúrja az ilyen pasit.
2017. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Középút...a túlságosan határozott és még táadásul csinos nők hozzám nem passzolnak. Ugyanakkor egy tutyimutyi csajt sem szetetnék, aki egy bevásárlást nem tud normálisan megcsinálni.Legyenek világos férfi- női szerepekí
2017. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!