Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan úgy tartják hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan úgy tartják hogy a magyar lányok a legszebbek a világon. De ez kinek jó? Nem lehet hogy jobb lenne ha inkább a legcsúnyábbak lennének?

Figyelt kérdés
Mert ha nem lennének annyira szépek talán egy alacsony jövedelemmel rendelkező előnytelen külsejű férfi is könnyebben találna társat magának.Ti mit gondoltok erről?
2017. júl. 24. 16:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként reálisan nézve, még Európában is átlagon aluliak a magyar nők. A legszebbek a skandináv és francia hölgyek, őket követik a szlávok, aztán a spanyol/olasz nők következnek és utána jönnek a germán és magyar nők, majd végül az angolok.
2017. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Első válaszoló hogyhogy itthon nem tetszettél egy nőnek sem?Mi volt az oka szerinted?
2017. júl. 24. 17:08
 13/23 anonim ***** válasza:
16%

#12

Mert a magyar nők nagy része egy nagy darab állatra vágyik, 80-as karral, aki mellet "biztonságban" érezheti magát. Én nem éppen ilyen alkat vagyok. De itt Németországban szerencsére nem ez számít, hanem hogy milyen a személyiséged nagyrészt.

2017. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
*érezhetik magukat
2017. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Tehát a német nők normálisabbak mint a magyarok?
2017. júl. 24. 17:36
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Apám Bajorországban él 5 éve, szerinte rondák és szélesek a káposztazabáló nők.
2017. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#15

Nem tudom, mert nem ismerem az összes német és magyar nőt, de a tapasztalataim azt mondják, hogy igen. Ráadásul nem a földet bámulják, amikor jönnek veled szembe, hanem a szemedbe néznek, mosolyognak, van bennünk élet. Sokkal kedvesebbek és elfogadóbbak is. Van amúgy sok nép itt, pl az egyik munkatársam egy lengyel nő, aki 35 éves létére úgy néz ki, mint egy 25 éves. A lengyelek is szebbek a magyaroknál. Sokkal találkoztam már.

2017. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Neki is vannak ruszki, lengyel, amcsi kollégái, de azok nem is németek. :D Nem növelik a német nők szépségét.
2017. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De am sztem a lengyelek nem olyan szépek, jött egy cserediák osztály még gimiben. :/ Az angolok is rusnyák. A csehek és a ruszkik tényleg szépek.
2017. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19%

Az,hogy te ilyen szerencsétlen vagy az a te hibád.


Az,hogy a német,francia,angol(fújjjjj inkább elmegyek b_zinak) szépek,hàt érdekes.

Én olaszba se franciàknàl se làttam igazi fullos nõt ellenben jó dagadtak.

Jah és a francia lànyok büdösek meg szõrös a pinàjuk.

Egészségetekre.

Orosz,ukràn,magyar,lengyel nõk szépek.

Fõleg ruszki és magyar csajok mert tudjàk mitõl döglik a légy,tudjàk mivel kell egy palit megfogni,és megtartani.


Szerintetek miért ide jönnek csajozni nyugatról?

Biztos mert olyan szépek a TonnaDonna német tenyerestalpas farmer pólós nõk. :)

2017. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!