Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme funkciója van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme funkciója van az ilyen gold digger prank videóknak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 20:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy én csodálkozom azon, hogy te itt fröcsögsz? Már megszoktam az undorító fajtád viselkedését és nem nagyon érdekel, hogy mit ugatsz. Az viszont vicces, hogy megint hogy felhúztad magad...
2017. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én speciel piszok jól szórakozom rajtad, meg hogy habzó szájjal kapálózol itt nekem :D üsd erősebben a billentyűket, akkor tuti jobban fog fájni nekem :DDDDDDD

Nem nagyon érdekellek, aha, ehhez képest már lassan 2 órája rajtam kattogsz :D get a life, hülyegyerek. Ment a mínusz.

2017. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Rajtad kattogok. Aha, túl sokat képzelsz magadról.
2017. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem azt csinálod folyamat? De. Miről is beszélünk?
2017. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Jól van kisfiam...
2017. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ez minden? Még csak el se mosolyodtam rajta...

(ásítás)

2017. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ja, nem itt éli az életét, csak éppen miközben két 10/10-es csaj cumizza ide írogatja, hogy ő mekkora király, mindenki más akinek nem jön össze nő az meg nyomorult.

Le merem fogadni, hogy közelében nem volt még egyetlen nőnek sem, csak ide jár feszíteni.

Nőkön nincs már mit védeni. Ez itt a 2000-es évek, itt már mindegyik tudja mit csinál. Pénzre meg még véletlenül sem hajt egy sem. Mindnek az olyan bájos srácok szerelemmel teli szíve kell csak mint ennek a gyereknek itt aki fikázza a szerencsétlenebbeket, meg védi a mai kor rbancait.

Gold diggerek nincsenek, a Vajna Timi is a férfias sárm miatt van azzal akivel. Igaz ő a csúcs, de vannak sokan, csak kisebben nyomatják.

2017. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
#27 el ne hidd már, hogy ő ekkora "király" :D Ha az lenne, nem volna szükség napi 2 óra "jajjvegyenmáészrevalaki" trollkodással szerezni létigazolást, hisz mindenki nagyonnagyon szeretné őt.
2017. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Tudom én. Nem nevetgélni jár ő ide. Ha akkora király mint aminek beállítja magát akkor nevetgélhetne azon is, hogy markolásszák a csajok a szerszámát, de úgy tűnik mégsem ilyen nevetgélésekkel tölti az idejét valamiért.
2017. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
71%

29#

Te tényleg úgy képzeled el a szexet, hogy azt napi 24 órában csinálja az ember? Látszik, hogy nem volt részed még benne...

2017. júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!