Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tindernek tulajdonképpen mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tindernek tulajdonképpen mi az értelme/funkciója?

Figyelt kérdés
Alig egy hete használom - csak kíváncsiságból, mert önértékelési problémáim vannak és kíváncsi voltam, hogy csak arc alapján mennyire vagyok vonzó - és ezalatt több mint egy tucat csaj "jelölt" vissza. De ahogy láttam, sok más pasihoz hasonlóan én sem adtam meg semmilyen infót magamról (de a lányoknál is ez a helyzet), csak néhány fotót az arcomról. Azt se tudja milyen az alkatom, mit csinálok/dolgozok stb. Vagy ennek az appnak csupán annyi az előnye, hogy a képek alapján történő szelektálással már első körben legalább az arc alapján ki tudja szűrni az igazán "selejt" pasikat/csajokat és csak az ismerkedési fázisra koncentráljon az illető? Mert ugye egy átlag társkeresőn minden jött ment ember írhat bármilyen csajnak. De mondjuk az egész cuccot egy rohadt szemfényvesztésnek találom, mert rengeteg molett/kövér csaj a lehető legjobb fotót feltölti az arcáról és sokszor én is elhiszem, hogy nagyon csinos, dekoratív nőről van szó. De persze a valóságban meg úgyis kiderülne. Lehet naivan gondolkozok, de úgy en bloc az online társkeresésnek - hacsak tényleg nem egyértelműen és világosan látszik az ismerkedés komolysága mindenféle ködösítés és kamuzás nélkül - minden formáját hülyeségnek tartom.

2017. febr. 21. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyesmi úgy jó, ha utána átmentek a facebookra beszélgetni, meg találkoztok 1-2 héten belül, és így hamar kiderül minden.

Egyébként a tinderről azt hallottam, hogy a legtöbben csak szexet keresnek.

2017. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt olvastam egy cikket a Tinderről, amiben egyértelműen szexpartnerkeresőnek titulálták, így sokáig nem is regisztráltam. Aztán rájöttem, hogy én döntöm el, hogy mire akarom használni és nem a közvélemény. Úgyhogy regisztráltam kitöltött adatlappal. Lehet, hogy nem egy korosztály vagyunk, de én elég sok kitöltött adatlapot láttam, legalább címszavakban, de annál kreatívabban írtak magukról elég sokan és nekem is sokan azért írtak, mert volt érdemleges bemutatkozásom. Az arc meg nem minden... én néztem a kisugárzást, a fotókból sokszor kiderült az illető hobbija, érdeklődési köre, életstílusa is. Csak tudni kell olvasni a "sorok között". Elég sok társkeresőn voltam regisztrálva, de Tinderről volt a legtöbb randim és még ha nem is lett belőlük kapcsolat, egyiket se bánom, mert kimondottan normális embereket ismertem meg ott. Aztán megismertem a párom (személyesen), úgyhogy töröltem magam.
2017. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
A kapcsolatteremtés. Az, hogy ezt hogyan és kivel éred el, már főként rajtad múlik. Ha eleve úgy állsz hozzá, hogy a netes társkeresés hülyeség (mert a Normális Emberek olyat nem csinálnak, és mit fog szólni a többi Normális Ember, hogy te igen, szóval gyorsan leszögezed, hogy szerinted sem normális, tehát te is Normális Ember vagy, és szeretni kell téged), akkor ne csodálkozz, ha nem fog menni.
2017. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy a jó külsejű embereket támogassák informatikailag azáltal, hogy könnyebben tudjanak dugócimbit szerválni ha elönti őket a vágy.

Ezen természetesen az informatikai támogató igen jól megszedi magát.


Ennyi.

2017. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!