Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más nő is, aki inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más nő is, aki inkább a magányt választja, minthogy újból csalódjon egy férfiban?

Figyelt kérdés
Én arra jöttem rá, hogy a férfiak csak bántani tudnak (legalábbis engem mindig), így jobban járok,ha lemondok arról, hogy ismerkedjek, és arról, hogy valaha is lesz egy párom, férjem. Más is így van ezzel?
2017. máj. 2. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

"a férfiak csak bántani tudnak "


1. hát ha vagy olyan h..lye, hogy mindig ugyanolyan típusú pasikat választasz és soha nem tanulsz a hibádból, akkor meg is érdemled

2. áááá... még véletlenül se gondolkodnál el azon, hogy te miben vagy hibás. nem kéne csak a másikat hibáztatni, mert nemcsak ő a felelős azért, hogy elb..sztátok a kapcsolatot. vállald a tetteidért a felelősséget!

2017. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jól lecseszel pedig nem is ismersz.
2017. máj. 2. 20:45
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
tudom, fáj az igazság, ez van, de nem én vagyok az, aki ilyen szánalmasan viselkedik, mint te
2017. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
troll vagy, te vagy szánalmas, ilyen férfiak miatt nem érdemes szomorúnak lennem. nyugodtan írkálj, te is csak otthon ülsz magányosan, ahelyett, hogy a nőddel foglalkoznál. ehelyett egy kockaf.szfej vagy aki anonim lecsesz másokat, és ezen szórakozik. kis perverz k.cs.g. haha
2017. máj. 2. 20:52
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Én voltam így, 4 évig nem is volt párom, pedig szerettem volna.

Nem vagyok a futó kalandra kapható típus, két komoly kapcsolatom van/volt összesen (jelenleg a második). De néha úgy érzem, hogy ha ez befuccsol (nem szeretném természetesen, mert nagyon szeretjük egymást), akkor lehet én egy életre feladom és inkább a magány.


Természetesen nem minden férfi akar bántani és van sok nagyon rendes srác is, de a csalódások feldolgozása nekem nehezebben is megy az átlagnál.


28/N

2017. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

hát most nagyon mellék fogtál kislány.


26 éves nő vagyok, 4 éve boldog párkapcsolatban élek, önismereti pszichológiai könyveket olvasok, tanulok a hibáimból, veled ellentétben, én tudom, hogy mit akarok, nem rinyálok, ha pofára esek, akkor felkelek és megyek tovább


és megkérlek szépen, hogy mosd ki szépen szappannal a szádat, mert bűzlik a sok mocsoktól

akárcsak a leveled

"namaj

f..aszfej"


Olvass inkább Csernus Imrét, végezz önismeretet és nézz magadba.


És legfőképpen TANULJ a hibáidból!

2017. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

"jól lecseszel pedig nem is ismersz."


De te se vagy jobb. Általánosítod a férfiakat, holott arányaiban ugyanannyi rendes és ugyanannyi paraszt van köztük, mint a nők között.

2017. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan van más is aki igy viselkedik. Megnyugodtál??? Kár!!! #1 joszándéku választ adott neked!!!!
2017. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

ha figyej a magny az ne gaz mer akor tud az ember onamgaban kitejesedni meg fugegetlen es tanulni magarol h jobban tudja kezelni az erzeseit es tudja h mi kel neki ami a hasznara valik celt kituzni

kapcsolatba vagy akor az szenvedes leht es nm fejlodsz


bar volt pasim aki bantot egyik megutot masik meg erzelmileg mer nagyon szerelmes voltem de o nem es csak kihasznallt mer jo a cicim meg a pinam gondolom de ell hagytam nagyon fajt de akor magany jot es megtanultam h ez egessegtelen volt mert a szerelem nem ijen es mikor boldog letem magmban akor jot ujra apasizas.

2017. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A 69%-ost mégis miért pontoztátok le? Teljesen korrekt dolgot írt. A környezetemben is van pár megkeseredett nő, aki mantrázza, hogy a férfiakban csalódott és hasonló szövegek, de folyamatosan ugyanolyan pasikat választottak. Nem a férfiakat választották, hanem a férfiak egy kis részét, akikről első ránézésre bárki megmondta, hogy átfogja őket vágni. Fel kéne nőni és nem a rózsaszín ködben élni.
2017. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!