Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb lány vagyok, de hízókúrázom, mert kifejezetten molettebb szeretnék lenni. Van akinek ez bejön?

Figyelt kérdés

Nekem ez kicsit fétis dolog, de nem szeretnék túlzásokba esni a hízással. Van, akit pasiként nem zavar ez?


20/L



2017. júl. 25. 14:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
LOL
2017. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Hány kiló vagy és milyen magas?
2017. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Nekem bejön, attól függ, mennyi husit szeretnél felszedni. Azért extrém méreteket ne öltsön a dolog.
2017. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

szia,

engem nem zavar, de nem is vonz a dolog..

azt hiszem nem nagyon jönnék össze molettebb lánnyal, de ha te így érzed jól magad, szerintem ne zavarjon téged, hogy ki mit gondol..

2017. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%

Egy kiló fehérliszt + 3 liter tevetej. Napi 2x1. Hajrá

31/f

2017. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%

Undorító, és egészségtelen.

Engem valahogy jobban vonz a tény, hogy feltudom vinni a lépcsőn a karomban, elférünk egy fotelban egyszerre, ha kell tud futni, átmászni kerítéseken, nem fullad meg egy kis emelkedőn, valamint fürge, mozgékony, cuki, aranyos... :)

2017. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%

Nekem bejön.


Ha gondolod írj rám(30 éves,jóképű, sportos testalkat, pesti, és 20/5)!

2017. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

A te dolgod, csak ne vidd túlzásba. Ez már kifejezetten gáz:

https://www.youtube.com/watch?v=E_BL0TQ-UNI

2017. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
36%

De jó, hogy csak a 40 kg (vagy 50) lehet cuki aranyos... mert ez súly függvénye ugyebár. 😂

Mondjuk nem is bánom, jobban esik, ha szexinek, dögösnek, vadítónak, fa$zállítónak tartanak, mintsem cukinak meg aranyosnak :P (mondjuk igaz, nem hízókúrázom, nem is akarok, 64 kg vagyok, több nem szeretnék lenni :D)


Kérdező szerintem meg attól függ, hova milyen arányban hízol, meg mennyi vagy. Azért mindennek van határa...

2017. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki kifejezetten ehhez vonzódik. Viszont ez nem annyira szól az esztétikáról, mint az egészségről. Ahogy az anorexia is betegség (lelkileg pláne), úgy az is, ha valaki kórosan elhízva vagy irreálisan nagy izomtömeggel érzi jól magát és nem tud megállni.


Nagyon széles skálán mozog az, hogy kit fogadnék el páromnak alkat szempontból, a vékonytól a kisportolton át a macisig. De olyan kapcsolatba nem mennék bele semmi pénzért, ahol a másik egészségtelenül él és van neki olyan lelki gondja, amit nem hajlandó felismerni, hogy utána lehessen rajta segíteni. Nő vagyok, de szerintem sok férfi is így van ezzel: a gond a mentalitással van.


Nyilván nem tudhatom, hogy nézel ki, hogy szeretnél kinézni, és mennyire bírsz megállni az egészséges súlynál. Ettől függene nálam. De mondom, van, aki a kifejezetten telteket szereti.

21L

2017. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!