Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan oldal, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan oldal, ahol pasik által feltöltött képekre CSAJOK kommentelhetnek/értékelhetnek?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok, hogy bármely csaj (akár anonimként) tetszőlegesen írhat a pasik feltöltött képei alá és más paramétereket is beleértve (magasság, iskolázottság stb.) értékelhetik azt egy skálán, hogy mennyire jó pasi. Ezekről pedig csak az illető pasi tudhat, így a csajok őszintén, közhelyeket mellőzve megírhatják a véleményüket. Tulajdonképpen csak arra lennék kíváncsi, hogy mindent összevetve én hol helyezkedek el a férfitársadalom "ranglistáján" (a korosztályomra vetítve persze).

23/F



2017. júl. 26. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen úgy hívják gyk.
2017. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Sajnos, az itteni gyk-s csajok 2 értelmes tőmondatot nem tudnak megfogalmazni (tapasztalat). Aztán meg valamelyik hülye képes lenne kitenni ide a képemet. Szóval ilyen badoo-szerű (asszem ott lehet pontozgatni) oldal kéne, csak privát infóként részesüljek a véleményekről.
2017. júl. 26. 00:56
 3/10 anonim ***** válasza:

donna.hu

Nőként szabadon lehet regisztrálni, de a kamu regeket törlik.

Férfiként a regisztrációval csak a saját profilodat láthatod, módosíthatod, stb. A női tagok szavaznak rád, és tényleg bejutni bizonyos szavazatszám elérése, pontosabban a bejutásra várakozó férfiak között bizonyos sorszám elérése után lehet.


Női regisztráció a belépés után mindenhez szabadon hozzáfér: olvashat, írhat, indíthat új fórumot, szavazhat, stb.

Egymás szavazatait látják a nők is ugyan, de mindegy is, mert egymás között (ugyebár a csak számukra látható fórumokon) úgyis megtárgyalják, hogy kire szavazzanak, és kire nem.


Férfi a beszavazás után is csak megtűrt vendég, olvashatja a nyilvános fórumokat és hozzászólhat, illetve láthatja a többiek szavazatait. (Saját fórumot akkor sem indíthat, és nem is szavazhat férfira.)

2017. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérdező én pl soha nem éltem (élnék )vissza senki fotójával.

/mondjuk nem is a korosztályod vagyok/

De szerinten a fiatal csajok sem ilyen komolytalanok...

Sok itteni fiúnak ,férfinak elmondtam őszintén a véleményem.

Csak azt nem értem miért kell ilyen sok pasinak a megerősítés vagy bíztatás holott egetverő' provléma nincs a külsejükkel....

2017. júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#probléma
2017. júl. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Oldalt nem tudok, de ha gondolod, vállalom a diszkrécióval együtt az őszinte, építő jellegű véleményformálást, ha kapok képet. :) Nyilván csak a saját szemszögemből tudok értékelni, de igyekszem úgy megfogalmazni, hogy azzal segítsek is, ne csak ez a "lol, szar vagy, szarnak születtél" szint legyen, amit gondolom, sokan tolnak.

21L

2017. júl. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos itt a gyk-n nem tudod,hogy tényleg lány ír neked, vagy csak egy lovászfiú :/
2017. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szivesen véleményezlek és segítek ebben neked amennyiben gondolod.
2017. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7: Igen ez a legrosszabb, hogy az ilyen szintű anonimitást kihasználva simán bekamuzhatja magát akár a legközelebbi rokonom is. Ezért sem merek senkinek küldeni képet, mert hiába kérdezem meg a lakóhelyét, nemét, bármit, lazán kamuzhat. Amúgy simán megreformálnám az oldalt egy facebook-n keresztüli regisztrációval, csak gondolom a kutya nem foglalkozik vele.
2017. júl. 26. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor jelölj be fb-n, ha annyira nem hiszed el, hogy nem vagyok a nagynénid, ahogy lovászfiú sem. Legalábbis nem tudok róla.🤔
2017. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!