Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hátrány ha egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hátrány ha egy srácnak az élete vágya hogy egy nap rohamrendőr legyen?

Figyelt kérdés
Jelenleg beteg emberekkel foglalkozom,de az vágyam hogy rohamrendőr legyek egy nap.Egyik haverom mondta hogy ne hangoztassam ezt mert sok lány szemébe egy ilyen vágy kicsit azt fejezi ki hogy az illető erőszakos is,ez igaz ?
2017. júl. 26. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
És ezért,egy rohamrendőrnek sincsen párja,vagy mii!?
2017. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer ismerkedtem egy rohamrendőrrel, álomszép volt, értelmes, kulturált, intelligens, mire egyszer kibökte, hogy jó dolog rohamrendőrnek lenni, az ember kieresztheti a fáradt gőzt cigányok, focidrukkerek meg tüntetők verésével. Nem ismerkedtünk tovább.
2017. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy igaz!

Szereti a munkáját?

Jobb és jobb akar lenni benne?

Tudja szívből csinálni úgy, hogy nem ég ki benne?

Nem legális k urvulás az egész? (nekem minden az, amit valaki csak a pénzért csinál, megalázva magát és feldobva az álmait, akkor is, ha épp mérnök)

Képes arra, hogy nem viszi haza és nem mossa bele a magánéletünkbe?

Meg tud belőle élni annyira, hogy ne más tartsa el őt?


Ha minden kérdésre igen a válasz, nem érdekel, mivel foglalkozik a párom. Az én döntésem is sok ember szemét csípi, mert rengeteg a tajparaszt a szakmában, meg a sérült, meg olyanok, akik ott is "dolgoznak", ahol nem etikus a szakmai tudást villogtatni meg alkalmazni. Szóval kaptam már én is elég szánalmas előítéletet, hogy ne ezt nézzem, hanem a motivációt mögötte. A bölcsészek közt is van idegbeteg, agresszív állat, unokabátyám meg rendőr és imádnivaló, jólelkű srác, aki csak akkor keménykedik, ha tényleg fegyelmezni kell, akkor is csak a szükséges mértékben.

21L

2017. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%

Igen, hátrány.


Aki nem TEK-es, az annyit is ér


(Hol lenne képes egy rohamrendőr leteperni egy jedit, a TEKnek meg simán az is összejött 😀)

2017. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hátrány nálam, ahogy gondolom a legtöbb lánynál sem
2017. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont hogy előny. :) 21/N
2017. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!