Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ki van hátrányosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki van hátrányosabb helyzetben a társkeresés dzsungelében: egy túlsúlyos férfi vagy egy túlsúlyos nő?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
A túlsúlyos nőre szavaznék.
2017. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha az itteni válaszokat vesszük alapul, akkor a nő. A férfi tud kompenzálni munkával, vagyonnal, stb., egy nő értéke meg a nullához konvergál, ha nem akad meg rajta a szemed.

Mert ugye, a belső értékek mindkét nemként nuku. :D


Remélem, a való életben ennyire nem rossz a helyzet.

2017. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

egyértelmű h a túlsúlyos férfi.

nézz körbe:

hány meg hány "telesz/*/rtzokni" testű nő van olyan férfiakkal h csak nézel h mivan?!

egy kövér nő is, ha belül rendben van életfelfogás stb simán talál átlagos férfit.

nagy hatalom ám a p/*/nci nagyon nagy!

2017. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Akkora a nőhiány, hogy egy túlsúlyos nőnek is vannak esélyei. Tessék csak megnézni a társkereső oldalakat! A ron... vagyis... a kevésbé dekoratív nők is kapnak üzeneteket szép számmal. Ezzel szemben a férfiak dolga nagyon nehéz. A túlsúlyosaké és a normál súlyúaké egyaránt.
2017. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


Azonos anyagi, küllembeli, jellembeli állapot esetén is nehéz lenne eldönteni ki szorul háttérbe inkább.


Két példa:


Ismerek kövér lányt , szép arccal és szép nagy mellekkel, dús hajjal, vagány, humoros természettel, igazán kelendő a férfiak körében.



És ismerek kövér férfit csúnya-szemüveges arccal, tutyimutyi jellemmel, de tájékozott, olvasott, szórakoztató, csóró mindemellé (ugye mindig ezen lovagol a gyik népe), még érettségije sincs, mégis orvosnő a felesége.

2017. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Én kövér vagyok, amíg nem írtam ki magamról ezekkel a szavakkal, addig valamivel több levelet kaptam, de messze nem napi szinten, csak úgy havonta 2-3t,de képcsere után 99%ban annyi nem fért bele, hogy "nem tetszel, szia", az 1% pedig hosszasan ecsetelte, hogy milyen hányadék undorító stb lény vagyok és hogyan ölne meg (!!!) ezért.


Miután kiírtam, hogy kövér vagyok, felére csökkentek a levelek, amik tartalma 50%-ban az volt, hogy "hány kiló vagy?" semmi szia vagy ilyesmi, 50 %-ban pedig "röffröff", "kucu" és hasonló szellemi magaslatok.

Szóval nem tudom, a férfiaknak hogyan lehet nehezebb. Maximum egyenlően nehéz. Bár sok női adatlapon keresnek mackós férfit.

2017. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell ahhoz kövének lenni, hpgy ne legyenek esélyeid. Én 67kg vagyok, vékony, és legutóbb egy lány írt rám, majd vissza sem írt. Szerintem nagyjából egyenlőek az esélyek. Lehet pénze a dagadt fuckónak, azzal max egy élő p*nát vesz, nem szeretetet. Idővel a p*nci sem kárpótolja a szeretethiányt! Fordítva is ugyan így igaz. Nekem soha nem jöttek be a kövér nők. Elképzelem őket ruha nélkül és tudom, hogy nem lennék képes lefeküdni vele. De elvileg mindenkinek meg van a párja, ahogy a túlsúlyos embereknek is.
2017. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Több férfi szereti a telt nőket mint fordítva. A molett nő emberemlékezet óta vonzotta a férfiakat, hisz egészséget, termékenységet jelentett. A férfinál fordítva: a kövér férfi gyenge, lusta, lassú, nem tudott se harcolni se vadászni.
2017. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a társkeresés alatt az egyéjszakásra valót is értjük, akkor a férfi hátrányban van. Ha nem, akkor sztem kb. egyformán hátrányos a helyzetük, és talán a nők több bántást kapnak a társkereső férfiaktól.
2017. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amelyiknek rondább az arca és igénytelen is mellé.
2017. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!