Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dolgozik egy srác a mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozik egy srác a mellettem lévő munkahelyen, és nagyon szimpatikus nekem, de csak napi kétszer látom, mikor elmegy az üzlet előtt meg mikor megy haza, de mindig köszön. Hogyan ismerkedjek meg vele, hogy ne legyek túlságosan nyomulós? 19/l

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A mai modern vilagban ezer fele lehetoseg van. Ha latasbol ismeritek egymast, sot koszontok is, akkor tudsz maris beszelgetest kezdemenyezni. Pl.: "szia! Munkaba menet?- Szia, igen! Legyen szep napod!" Innentol egy kis ido alatt hamar ki tud valami alakulni. Akkor ott a fb. Be is jelolheted.

Ugy ennyi lenne.

2017. júl. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ne fuss olyan utan,akinek nem kellesz. Egy pasi azonnal randira hiv,ha bejossz neki,nem agyal rajta. Aki tetszik neki,elhivja. Vagy lehet bnoje van es csak udvariaskodik veled.

N

2017. júl. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarsz nyomulós lenni, amikor megakarod ismerni?


Nyomnod kell életet, legyen valami.


Szólítsd le s mond, megszeretnéd ismerni.

2017. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Odaszólsz neki valamit ügyesen és kreatívan.Mondjuk egyszer köszönés és mosoly mellé bedobsz egy hasonló kérdést,mint amit az egyes válaszoló említett.
2017. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2#


Te nem nő vagy, hanem egy b.rom.

Ma senki nem fog téged elhívni sehová anélkül, hogy tennél valamit (bármilyen utalás arra, hogy tetszik neked), maximum egy büdös cgány...

2017. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2 Azonnal? :D


Tudod hány randit kellene leszerveznem, ha minden elsőre szimpatikus nővel meetinget beszélek le???


31/F

2017. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!