Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan fél év alatt csak 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél év alatt csak 20 matchem van Tinderen. Vajon ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Be is linkelem a Tinder profilomat:

[link] (ha nem töltene be, frissíts párszor).


Jó, az a kép amit először kidob az pont napszemcsiben van, de vannak olyanok is, amiben teljesen látszom.

Még a bemutatkozást is kitöltöttem...


És az a durva, hogy az egyik haveromnak tök előnytelen képei vannak (orrtúrás stb. :D) és neki sokkal több van, kb. 70.


Szóval egyszerűen ezt nem értem...


Amúgy aki gondolja, nyugodtan superlike-olhat. :))



2017. júl. 27. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ejnye hát annyira egyértelmű... Ez a jetsky már nagyon régi típus. Nem értem hogy nem vetted észre :)
2017. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Túrd te is az orrod, hátha úgy több lesz.
2017. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Alig látszik a fejed a képen, ellenben a pipaszár lábaid igen. 20 match elég a pártaláláshoz (nyilván ez attól is függ te kiket húzol jobbra), ha meg csak az ego fényezéshez vagy fenn akkor tegyél is le az asztalra valamit kölyök, amiért fényezhetnek, mert az, hogy felültél egy jetskire nem teljesítmény.
2017. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor lecserélem a jetskis képet. Utolsó: elég sokmindent letettem az asztalra, de ez most irreleváns sztem...
2017. júl. 27. 18:50
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Fél év, 534. Eddz, legyenek jobb képeid, ne vágj fej (nincs kocsi, kocsikulcs, armani karkötő, óra stb.)
2017. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Elég nagyképű vagy egyébként, le is sül rólad. Nem hülyék a nők, megérzik.
2017. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Már láttam a profilod itt korábban is. Szerintem ne idegen emberektől kérdezdgesd, mi a gond vele.


Egyébként mennyit szeretnél? Százat, ezret? Miért lenne jó neked ha olyan lányok kedvelnének, akik az orrtúrós haverodat? Azon a szinten érzed magad? Mellesleg a 70 se olyan baromi sok, kíváncsi lennék, mennyivel feküdt le (vagy ujjazott meg... fúj! :D)


Egyébként 20 match tényleg nem elég szinte semmihez, 50-100-ból egy-két nő, akivel lehet is találkozni személyesen, tud és akar is beszélgetni, és nem csak azért van fent mert egész nap unatkozik a hardcore munkahelyén, vagy mert otthon nem tud mit kezdeni magával.


F

2017. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Kedves kérdező. Elhiszem, hoyg sok mindent letettél az asztalra, de akkor ideje eldöntened miért vagy a tinderen? Ha azért hogy ezzel felvágj, akkor azokat fotózd le és tedd fel, ha meg barátnőt akarsz akkor meg máshogyan kellene megközelíteni.. Erre próbáltam utalni..
2017. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:

Kb nekem is ez volt az arany, igaz, en kulfoldon elek. S ebbol 2 het volt budapesten, abbol lett egy matchem. Heti 1-3 matchem volt. Ami lassuk be, heti 700 lehetosegbol iszonyatosan rossz. Azok is eltuntek, 1-3 uzenet utan. Az onbizalmam a beka s.gge alatt volt, utan kezdtem el eloben ismerkedni. S sokkal jobb lett az arany, es minosegi csajok.

Neked is ezt ajanlom.

2017. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Most nem azert de miert bantjatok O egy kisfiu 😂😂😂 milye van neki ami keves? Esze? 😀
2017. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!