Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el?

Figyelt kérdés
Valamiért azt érzem, hogy soha egy srác sem fog azért szeretni, aki vagyok. Pedig általánosságban semmi baj nincs velem. Kedves, őszinte és érdeklődő vagyok. Elvileg a humorérzékem is rendben van. Igényes vagyok. Nem vagyok egy iskolázatlan paraszt. Elég sok embernek tetszem, de ezek a férfiak általában úgy csapják a szelet, hogy közben ott a barátnőjük. Akinek pedig nincs, az csak kihasználni akar. Velem lehet a baj, vagy tényleg ennyire nehéz normális, komoly szándékú embert találni?!
2017. júl. 27. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Dehogynemfog ezen ne izgulj ha te úgy állsz hozzá a dolgokhoz akkor tuti majd bevonzod azt a személyt aki nem csak "azt" akarja szòval fel a fejjel;)
2017. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Te tudod valójában, hogy milyen párt akarsz magadnak? Megfogalmaztad már valaha magadban, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezzen?


Ne a másikra mutogass, ha a saját igényeiddel és dolgaiddal se vagy tisztában.

2017. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy kissé paranoiás? Furcsa, hogy az "elég sok ember" között egy normális sincs.
2017. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 Menjél már innen, ha értelmes választ nem vagy képes adni! :D aludjál, az legalább a hasznodra válik
2017. júl. 27. 22:56
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 Mint már írtam, azoknak akiknek tetszem vagy van kapcsolatuk, vagy csak szexre kellek. Nem gondolnám paranoiásnak magam.
2017. júl. 27. 22:58
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem jó helyen és valószínűleg túl görcsösen keresel kapcsolatot.


Tudom, mert ugyan ebben a a csónakban csücsülök, csak a másik felén. A különbség csak, annyi, hogy nekem semmilyen nő nem csapja a szelet, nemhogy olyan, akinek barátja van... :D

2017. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
a kettes teljesen értelmes választ adod, te meg agresszívan leoltod :D talán ezért nincs barátod ;-)
2017. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Már többször leírtam ezen a fórumon. A legtöbb pasi 18-25éves korig nem akar komoly kapcsolatot max akkor ha szerelmes lesz. Amúgy meg tényleg mindegyiknek vagy barátság extrákkal kell, vagy szexkapxsi, egyéjszakás, kavarás, szivatás, szopatás..ennyi, ez az igazság. Még a legcsinosabb nőkre is mondják a pasik h max megdugnám azt csá..esélyt sem adnak arra, hogy megismrjenek.. igen itt gykn sokan külömbnek hiszik magukat. De rohadtul nem külömbek.. lesz aki kikéri magának. De ami igaz az igaz. Hozzáteszem a nők ugyan annyira hibásak ebben az egész párkeresésbe mint a pasik.
2017. júl. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 Mert ő aztán marhára tudja, hogy mennyire vagyok tisztában az igényeimmel/dolgaimmal, így ismeretlenül, láthatatlanba. Vagy lehet azért nincs senkim, mert ilyen retardált, normálatlan emberek léteznek?! Hogy erre eddig miért nem gondoltam? :D Ettől függetlenül nem fogok rosszabbul aludni. Na hali
2017. júl. 28. 07:43
 10/16 anonim ***** válasza:

Még sincs normális kapcsolatod, ergó nem vagy tisztában azzal, hogy kit szeretnél. Különben nem jönne az utadba minden jött ment. Mindig kettőn áll a vásár.

Addig fogsz majd ilyen szerencsétlenekkel találkozni míg meg nem fogalmazod nagyon pontosan hogy kit szeretnél és azokra a tulajdonságokra nem összpontosítasz.


Egyébként mégis lehet veled valami, hisz nincs kapcsolatod. Foglalkozz önismerettel hogy megtudd mi a probléma veled.

2017. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!