Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el folyton, hogy nem lesz az ismerkedésekből kapcsolat? 23/L

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve, mert úgy érzem hiába próbálok tenni azért, hogy találjak egy társat hosszú távú kapcsolatra, egyszerűen nem jön össze. Élőben sosem ismerkedtem, nekem az nem menne, mert eléggé zárkózott vagyok/voltam mindig is. Nem járok bulizni(ott úgyse komoly kapcsolatot keresnek a legtöbben), barátaim nem nagyon vannak, szóval interneten ismerkedek egy társkeresőn. Eddig két emberrel találkoztam, az egyik nem volt szimpatikus a másikkal 4szer találkoztunk. Mindketten többet akartunk volna, de furán alakultak a dolgok. Első randin megcsókolt, másodikon nála voltam be akart próbálkozni, de nem engedtem, harmadszor lefeküdtünk, negyedszer meg úgy viselkedett mint egy barát csak beszélgettünk, de nem ölelt csókolt meg. Nemrég mondta h külföldre megy dolgozni, mert kapott lehetőséget. Engem mint barát meg szeretne tartani, de egyikünk se akarna távkapcsolatot. Egy másik pasival nem jött össze régen a találkozás(vizsgázott), volt hogy 1 órát vártam rá, pedig meg volt beszélve. Most szeretne vagy nem is tudom de félek, hogy vele se lesz semmi, mert nem nagyon érdeklődik magától csak ha én írok. Eddig csak egy másfél éves kapcsolatom volt, de ő is időközben bejelentette hogy kimegy külföldre és nem működött. 1 évig kijártam hozzá bírtam, de eltávolodtunk egymástól, meg igazából lehet csak megszokás volt, nem voltam szerelmes. Azóta nem találok párt. Úgy érzem csak a kezdetben lelkesek érdeklődök a pasik, aztán ha megkapnak vagy többször találkozunk ennyi volt és nem lesz semmi. Lehet csak a külsőm tetszik nekik, de amint megtudják hogy zárkózott vagyok továbbállnak.
2016. júl. 28. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy túl érdekes. Van valami hobbid, vagy elfoglaltságod amit szívesen csinálsz? Tanulsz eseleg valamit? Mert a társkeresést szerintem nem érdemes erőltetni. Ha összejön összejön, ha nem, nem.
2016. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

milyen vagy belsőre?

mondjuk ha 1 évig kijártál a sráchoz gondolom, te akartad a kapcsolatot, tettél érte...


23F

2016. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem jársz bulizni, nem ismerkedsz senkivel szemtől szemben, nincsenek barátaid, vagyis szépen besavanyodsz. Bulizni nem CSAK pasizás miatt kellene, hanem hogy társaságban légy, helyzetekkel találkozz, tapasztalatot gyűjts, láss, ismeretekre tegyél szert. Gyanítom, ha a nagy Ő ülne le melléd a buszon, és kezdene veled beszélgetni, - se tudnád a helyzetet kezelni.


Szóval, a zárkózottságod egy dolog, de attól még nem kellene mindent ráfogni, mert az úgy piszok kényelmes. Tessék tenni is valamit, hogy társaságban légy, emberek közt, lehetőleg veled egy korosztály - nem a nagynénik meg nagybácsik - nyiss a világra egy kicsit, engedd be az ÉLET-et is az életedbe, mert vagy egy macskás nőci lesz belőled, vagy egy savanyú uborka. Melyik opció tetszene?

2016. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha első szex után barátként tekintett csak rád, akkor valószínűleg megvan a probléma forrása ... bocs, de a jó szex nélkülözhetetlen egy kapcsolatban!
2016. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 09:59 baromságokat beszélsz!


Egy félénk lány az szerintem aranyos és vonzzó.

2016. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Te futsz a pasik után, nem kell érted küzdeni. Elég ha kinyújtja a kezét.

Az elsőhöz te járkáltál ki.

A második a harmadik randin bejutott a bugyidba, és nem is akart többet.

A mostanit te keresed, ő nem igazán töri magát.


Ennyire nem muszáj valakit felszedni, rettentően görcsösen akarod, hogy legyen valakid.

Érezd magad jól szingliként. És az, hogy lesz-e pasid, az ne életcél legyen, csak egy opció.

2016. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy az ilyen lányok engem miért nem találnak be soha....
2016. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 10:58


Mert az ilyen lányok is válogatnak külsöleg..

2016. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van
2016. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8: Ouch, ez fájt.
2016. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!