Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja ennyi férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja ennyi férfi egy utolsó szemétnek a nőket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hányingerem van attól, amit néha itt olvasok. Hogy a nők játszadoznak, hazudoznak, átverik a férfiakat... Én elismerem, hogy van ilyen, ahogy a férfiak között is van szégyen...


De nem értem.


Ha egy nő nem ír vissza azonnal, mert van jobb dolga (úristenhogymerészelelédhelyeznibármit), akkor már egyből játszmázik, szórakozik, hülyít...


Ha "eltűnik" akkor is hazug, gerinctelen, szar, holott arra nem gondol senki, milyen egy idegennel közölni, hogy "ne haragudj, ez most nem fog menni/nem egymást keressük". A leggyengébb visszautasítás is szétcseszi az ember önbizalmát, miért romboljam le azzal, hogy közlöm vele, hogy nem ő kell? Szerintem az ember nem csak a szavakból ért, és ha valaki nem keres, az igenis bír jelentőséggel. Lényegtelen, hogy miért nem keres, a tényen nem változtat: ebből most nem lesz semmi, mert vagy van fontosabb, vagy van más, vagy nem akarja... Nagy fiú vagy, aki tud egy ilyet helyén kezelni és felfogja higgadtan, háborgás helyett.


Igenis van, mikor jogos az egyszavas válasz, vagy a kelletlenkedés. Mikor valaki felcseszi az agyad a sablonkérdéseivel, az erőszakosságával, vagy a rádakaszkodással, nem értem, mit vársz. De most úgy komolyan, miért erőltesse meg magát az ember és rágja a másik szájába, hogy "igen, kisfiam, a mizu egy tré, fantáziátlan szar és ha azt írom, hogy semmi, akkor az nem azt jelenti, hogy nem tudok kommunikálni, hanem azt, hogy nem akarok, mert marhára nem élvezem a beszélgetést". Meg a rákaszkodásnál sem fogok magyarázkodni, mert evidenciának tekintem egy felnőtt férfi esetében, hogy egy idegent nem kérünk számon, hogy hogy nem mer találkozni velünk azonnal, hanem felfogjuk, hogy előttünk is volt élete és van is, még ha nekünk nincs is. Akinek az alap dolgok nem jönnek le, az ne csodálkozzon, ha valaki elveszti a türelmét a hülyeségei láttán, mert anyád is két pofonnal jutalmazta, ha 7 évesen 3 éves módjára köpködted a kaját, vagy bőgtél az áruház közepén.


Kihasználni azt lehet, aki hagyja. Rengeteg férfi kocsival meg karórával meg mindennel pózol társkeresőn és direkt csinálja a rongyrázást azzal, hogy puccos helyre hív, hogy megmutassa, ki a Jani... Komolyan, aki k rvának áll, miért csodálkozik, ha megb sszák? Ha odadobod elé a vagyonod, mit vársz, hogy majd a lelkedért fog szeretni? Az lenne az első, ha tehetős pasi lennék, hogy egy ideig nem reklámoznám, csak mikor tudom, hogy a nő normális. Én sem hívok át mindenkit megd gatni magam, hogy abból válasszak, aki nemet mer mondani, mert abból a büdös életben nem magyarázom ki magam és még a normális férfiak kedvét is elveszem...


Meg a másik, fel vannak háborodva, hogy a nő válogat. Ha megteheti, egészségére, ha nem teheti meg, mert olyat vár, amit véleményed szerint nem tud nyújtani, ergo nem érdemel (nem mindig van így amúgy, ilyen az élet), akkor meg az ő baja, majd átgondolja sok év sikertelen keresgélés után és változtat. Vagy nem változtat, de semmi közöd hozzá, hogy ő mi alapján milyen párt választ magának. Az ő élete, ha elcseszi, akkor is, ha megfogja az isten lábát az új pasijával, akkor is. Téged sem b szogat a szomszéd, hogy miért kétajtós a kocsid meg fehér az inged. Ha neked az kell, amen.


És sorolhatnám. Nevetséges néha, hogy a két nem egymásra mutogat, holott egy egyenesen rosszindulatú viselkedést ki kell érdemelni. Az átlagembernek nincs arra energiája, hogy az okozzon élvezetet neki, hogy másnak árt. Bármilyen hihetetlen. De ha a másik olyan ostoba és olyan suta, hogy az fáj, és felidegel, a legnagyobb jóindulattal is csak ignorálod.


2017. júl. 28. 11:03
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos ilyenek mindig lesznek tömegével, nem fogod tudni megváltoztatni őkrt, mert ők sem akarnak megváltozni.

Nagyon sokáig én is felhúztam magamat és harcoltam velük ezen az oldalon észérvekkel, logikával, példákkal, de csak kaptam a r.bancozó leveleket, fenyegetéseket, lehúzásokat, úgyhogy rájöttem, hogy ez az ő saját nyomoruk, saját döntésük, én nem fogom magamat ilyen emberek miatt tönkretenni. Azóta nem törődöm velük.

23/N

2017. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
96%

Nem olvasom el, mert túl hosszú. Ugyanakkor nekem sokkal jobb lenne, ha elutasítanának, minthogy eltűnnének.

Az elutasítás nem tör meg. Sokkal jobb, mert lezárás és kezdesz akkor egy újat.

Valamint erősség felmutatása. Ki mer állni felvállalni a gondolatait.

2017. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
62%

Ígérem, bepótlom a kifejtést, de a fő kérdésre válaszolok. Azért gondolja ENNYI férfi utolsó szemétnek az annyi nőt, mert ennyi férfival viselkedett utolsó szemét módjára annyi nő. Fordított esetben is így van, nem kell ezen meglepődni. Aki utolsó szemét, azt utolsó szemétnek szokták tartani. A jó hír az, hogy nem mindenki utolsó szemét. Jómagam pl az első vagyok :D

31/f

2017. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
41%
Kérdést miért nem lehet felpontozni? :DD
2017. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Hogy aztán elmondd minden csúnya, buta r ibancnak, vagy nekiállj alkudozni és hisztizni? Itt az oldalon is volt olyan majom, aki arra bátorította a másikat, hogy mondja meg a csajnak, mennyire ronda és senkinek sem kellene, majd tiltsa le. És ahányszor őszintén elmondtam időben, hogy nem érzem úgy, hogy ezt lenne értelme most folytatni, vagy nem egymást keressük, vagy azt kaptam, hogy "menj a pcsába retek", vagy "denemárlégysziadjesélyt". De ez nem alku tárgya, nem jófejség kérdése, hogy ki vonz, bässzameg! Érezni kell és ha nem érzem, mindegy, mi miatt (sokszor magamnak sem tudom megfogalmazni), akkor a fejünk tetejére állhatunk mindketten, akkor is úgy lesz.
2017. júl. 28. 11:19
 6/52 anonim ***** válasza:
20%

Egyébként leró a kérdezőről, hogy nem nőtt fel még kapcsolatra és kislányos gondolatai vannak.

Minden sorában azt olvashatod, "menj a francba, én nem akarok kapcsolatot" közben a társkeresési problémák kategóriába ír.

Nem vállalkozom gyógyításra, szerintem pszichológus nem ártana.

2017. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide, mert ebben a rovatban fordul elő. Én meg segíteni akarnék nekik, de már nagyjából most telt be a pohár. A magánéletem köszönöm, normális, ismerek olyan férfiakat, akik nem hoznak le az életről. Egyébként meg köszönöm, pszichológus látott már és naponta lát. Nem kezel, hanem a legjobb barátom és volt szaktársam, és kíméletlenül a képembe vágja, ha valami nincs rendben vele.
2017. júl. 28. 11:26
 8/52 anonim ***** válasza:
94%
6.: nem a kérdező szorul rá pszichológusra, hanem azok a férfiak, akik vagy nem értenek a nemből, vagy nem lehet nekik őszintén nemet mondani, mert földhöz verik magukat tőle.
2017. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
35%

És mégis mi a fészkes fenét akarsz segíteni egy férfinak, aki azért stresszes, ideges, kiszámíthatatlan mert nincs barátnője?

Ha hallottál már a szarvasokról, hogy viselkednek párzási időszakban, akkor tudhatod hogy ez elég természetes. Az embernél mindig párzási időszak van. Ha egy férfinak sokáig nincs csaja, bekattan.

Egyetlen módja a segítségnyújtásnak ha adsz nekik ****(azt amit csak a nők tudnak...). De mivel nem adsz, ezért idegesek lesznek.

Teljesen logikus az egész folyamat.

Ha nem keresel párt, ne menj társkereső oldalakra. Ennyi.

2017. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 Diavolino44 ***** válasza:
82%

Alapvetoen vicces, ahogy "magyarazod a bizonyitvanyodat" sracionalizalod a sajat viselkedesedet azzal, hogy ez a normalis hat NEM!


Elore leszogeznem nem vagyok nogyulolo. De ami a neten megy mar bocsanat, de cirkusz, mint ismerkedes. S ez azert van, mert mint te is neten egy hercegno lesz. Eloben valo ismerkedesnel, meg erdekes modon tud "normalisan" viselkedni.

A hatalom, a boseg zavara, megvaltoztatja a szemelyiseget.

Nem sokat ismerkedtem neten, mert az onbizalmat teljesen tonkrevagta, hogy eltunnek, hogy nem irnak, pedig nem sablon szovegekkel ismerkedtem anno.


Csak egy dologba kotok bele, abbol amit irtal.

Nagy Lany vagy, akkor miert nem nosz fel ahhoz, hogy egy annyit irj, bocsanat, te biztos egy nagyon rendes srac vagy, de nem egymast keressuk. Inkabb jobb a strucc-politika es ezzel megovod a leleked attol, hogy konkretan szembesulj, hany embernek irtal nemet. Kb 200 levelet kuldtem ki, ebbol egy korrekt volt aki azt irta, koszonom az erdeklodesedet, de nem egymast keressuk. Ezt eltudom fogadni. Ezt a not tudom tisztelni, a tobbit akik nem valaszoltak, vagy 2-3 level utan felszivodtak, azokat nem.

2017. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!