Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért dohányzik ennyire sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dohányzik ennyire sok fiatal,20on éves csaj? Szörnyű látni ahogy szívják azt az egészségtelen cigit. Nektek is nagyon vissza taszítóak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Komolyan hányni tudnék attól, ha egy nőt meglátok dohányozni. És ebben a korosztályban rengetegen csinálják. Fiúknál is undorító, mivel nagyon büdös lehelete lesz tőle az embernek, de nőknél ez hatványozottabban undorító.

2017. júl. 28. 00:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
68%
Akkor én hatványozottan undorító vagyok.. 20/L
2017. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
44%
Én is utálom. Kb elszáll az egyik dimenzió, amit a nő illata jelentene, amit csak akkor érzel ha vonzódsz hozzá. Hamutálon kívül semmi mást nem érzel rajtuk.
2017. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
56%

Már tizenévesen is!

Undorító.

2017. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
55%
Én meg az ehhez hasonló kérdésektől tudnék hányni, és azoktól az emberektől, akik megmagyarázhatatlan módon azt gondolják, joguk van beleugatni abba, hogy miként élem az életemet.
2017. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
52%
A dohányzás az intelligenciahiány egyik jele. Hisz miért is akarna bárki is valami bűzlő szart a tüdejébe szívni és ezért még pénzt is kiadni? Az egyéb hatásairól nem is beszélve (betegségek, bűzlő ruha-száj-haj-lakás, tüdőkapacitás csökkenése,...).
2017. júl. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
63%
Szerencse, hogy ezt az eletben nem tapasztalni, meg sose zavart senkit. Vallalom en is a hatvanyozott undorito letemet :D
2017. júl. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
52%

Mert trendyeee, és aki nemteszi az nem trendyee és a modern nőnek joga van trendyeeenek lennie meg ahhoz is joga van hogy 30-40 körül sírjon a cigi miatt az arcán megjelenő dolgok miatt, vagy a röntgen felvételen megjelenők miatt.

És ahogy az egyik leírta, így is van kereslet rá, és még nagyobb lesz a kereslet később a fiatal nőkre, mert a ő gyorsabban csúnyul.

2017. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
41%

4. Nem ugat bele, csak véleményt mond, hogy belőle mit vált ki. Igaz, én finomabban fogalmaznék azért a kérdező helyében.

Viszont tényleg taszító egy huszonéves lánynál, ha dohányzik, szóval nem előny, de attól még jó fej is lehet.

2017. júl. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
47%
Visszataszító számomra is. Fiatal, csinos és szívja azt a sz@rt. Nem csak huszon, hanem tizenévesen is, utóbbi valakivel megveteti. Miért szokott rá egyátalán? Körülöttem sokan dohányoznak, én mégsem szoktam rá. F
2017. júl. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
56%

Én amikor megismertem a mostani feleségemet még dohányzott. Egy munkahelyen dolgoztunk és mondtam egyszer az egyik beszélgetésünkkor, hogy nem járnék olyan lánnyal aki dohányzik és tetoválása van. Mondta, hogy neki nincs tetkója. Mondom de sajna dohányzol. 1 héten belül letette a cigit, majd összejöttünk, összeházasodtunk, és most várjuk a picinket.

Azóta sem gyújtott rá.

Soha nem késő abbahagyni. :-)

2017. júl. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!