Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hisztek abban, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy mindenkinek csak egy IGAZI szerelem "adatik" az életben! A többi, csak utánzat, többé senki iránt nem érzi már ugyanazt? Talán, ezért is ilyen nehéz a Párkeresés?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 22:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az első mindenkiben valamilyen nyomot hagy, ez tény, DE nem biztos, hogy az a legerőteljesebb és legjobb is egyben. Onnantól van összehasonlítási alapod, és tudod mérlegelni, hogy amit épp most érzel, az több vagy kevesebb, jobb, vagy rosszabb... stb. az elsőnél. Kólából nem készítenek túl sok variációt, így nem nagyon lehet mit összehasonlítani, de csokoládéból, fagyiból már jóval többféle van, és lehet, hogy az első után sok évvel bedobnak a piacra egy újat, ami számodra mindent visz, és az is lehet, hogy megmaradsz az első íznél. Anyukámnak például a puncs fagyi az örök kedvenc, én Olaszországban ettem a számomra legfinomabbat (Mamma Mia fantázianéven futott), sem azelőtt, sem azóta nem kóstoltam olyan jót, de egy fagyiért nem fogok kiruccanni. :-)
2017. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!