Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak az első szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak az első szerelem hat az újdonság erejével és a többi kapcsolat csak afféle másolat, utánzat?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy az első szerelmem nem az igazi volt számomra, mert szakítottunk 3 hónapja. Azóta randizgattam, de egy fiú sem keltette fel az érdeklődésemet. Az első kapcsolatomba nagyon sok energiát fektettem, bolondulásig szerettem, pedig meg se érdemelte. Tőle már nem akarok semmit, de jelenleg úgy érzem, mástól sem. Fog még nekem valaki újat mutatni, új érzéseket megismertetni velem? Lehet velem van a baj, mert falat építettem magam köré, és nem tetszik, ha egy fiú túlságosan nyomul, mindenféle bók lepereg rólam. A barátnőimen is azt látom, hogy nekik csak azért kell barát, hogy elfelejtsék az előzőt, de ez nem igaz szerelem. 19/L
2010. ápr. 22. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2010. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön más,akit ugyanúgy,vagy még jobban fogsz szeretni.Majd meglátod,hogy így lesz,amint jön valaki,aki elfeledteti Veled a múltat!
2010. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden ember más, ha nem felszínes srácok közt keresgélsz, akkor mindig fog valaki valami újat mutatni.


Viszont egy "spontán" emberrel össze ne akadj, mert azokat nehéz überelni. :)

2010. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség.
2010. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!