Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, hogy egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy egy pasit discoban 20-ból 20 lány elutasít?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Vannak még emberek akik diszkóba járnak?? Azt hittem ez kihalt a 2000es évek elején Bárány Attilával és társaival😁😁
2017. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Normális, főként ha valaki nagyon rámenős, bunkó és udvariatlan.
2017. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Normális.

Konkrétan nem ismerek olyan csajt, aki nyitott lenne az ismerkedésre ilyen helyen. Hozzám is jött már oda olyan srác, aki lehet, hogy egyébként szimpatikus lett volna, de ilyen helyen nem állok le senkivel.

A legtöbb lány társaság úgy megy oda, hogy előre megbeszélik, hogy ha valakihez odamegy egy pasi, akkor a többiek "kimentik".

Miért nem normális helyen ismerkedsz, ahol mondjuk lehet is, nem félrészeg emberek tömegében kell egymás fülébe ordítani, hogy "szia, Laci vagyok", plusz a nőknek elegük van a sok bunkóból, akik nyomulnak, és sokan nem hajlandóak meginni egy italt, mert félnek, hogy beleraknak valamit, meg hasonlók...

2017. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

#1

A diszkò az a hely ahol az emberek tuc-tuc zenére táncolnak. Ilyen van ma is csak már nem fenszi dolog diszkónak hívni mert az ciki.

2017. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak ilyen vékony plázamacákhoz ment oda,vagy akkora béna,mint a Johnny Bravo :DDD
2017. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
"Csááá, Béla vagyok, érted, vazze, ismerkedünk?" - na, ha így mész oda, akkor normális, hogy elutasítanak :D
2017. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Normális. Én pl.bulizni mentem le és sosem szerettem ha valaki erőszakosan nyomult rám vagy taperolt.
2017. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Ha a pasi nem jóképű és nem kőgazdag, sajnos akkor ez a normális ott, mondhatni az etalon. Ilyen helyeken (is) a bulikirály pénzes helyimenőcsávók tudnak csak érvényesülni.
2017. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Hatalmas bullshit, hogy a nők többsége nem ismerkedik ilyen helyeken. Ki lehet szűrni, ki nyitott és ki nem, de kis rutinnal egy zárkózottabb nőt is meg lehet "puhítani". :D Biztos azért készülődnek előtte órákig, fizetik a drága belépőt és italokat és viselik el a tömegnyomort és a sok részeget, mert nem akarnak ismerkedni. Ennyi erővel diszkó helyett otthon is csinálhatnának csajos bulit sokkal kevesebb pénzből.
2017. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#4es

A vicc (német Witz szóból) csattanóval végződő, rövid, nevettető kitalált történet vagy mondás. Szívesen.

1es voltam

2017. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!