Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellett ezt csinálnia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett ezt csinálnia?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, de a 2. randi után mondta, hogy nála kell 1 hónap amíg engedi a csókot. Mivel szimpatikus volt ezért belementem, randiztunk tovább majd 1 hónap elteltével amikor megpróbáltam megcsókolni akkor elhúzta a fejét és mondta, hogy még idő kell neki. Ekkor már gyanús volt a dolog. De folytattuk az ismerkedést és pár hétre rá bejelentette, hogy most nem áll készen egy kapcsolatra. Majd mondta, hogy legyünk barátok (ekkor azt hittem egy pillanatra, hogy mérgemben ott leütöm) odament egy fagyizóhoz és kikért két shaket majd visszament hozzám és mondta, hogy koccintsunk a barátságra. Na ekkor kivertem a kezéből a shaket amit át akart nyújtani és megmondtam neki, hogy szórakozzon az anyjával. Nagyon felbosszantott, hogy húzta az agyamat sokáig utána még el is várta, hogy legyek a barátja. Miért csinálhatta ezt?
2017. júl. 31. 13:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

Veszíteni méltósággal is lehetne....

Nem jössz be neki, mint pasi. Egyszerű a képlet.

2017. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ne akard megérteni a nőket! Akinél egy csókra egy hónapot kell várni, attól elköszönsz. De legkésőbb akkor ott kellett volna hagynod, amikor egy hónap után még mindig nem volt képes rá.
2017. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Hát jó kérdés. Lehet bizonytalan volt és nem tudodtt dönteni, de ez valóban gyökér megoldás volt a részéről, viszont te is kezelhetted volna normálisabban.(habár érthető abszolút a felháborodasod)
2017. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert nem érzett irántad semmit. Nem is vonzódott, de barátilag elfogadott volna, és gondolom próbált megszeretni, de nem ment neki, így tiszta vizet akart önteni a pohárba. Azonban a te viselkedésed zavaró.Kicsit próbáld meg az indulataidat visszafogni.
2017. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
A "probalkozzunk, hatha megis megtetszik" hozzaallas a legrosszabb a vilagon. Bar sok ferfi szeretne, ha nok legalabb minimalis eselyt adnanak, de ilyenkor ez az esetleges vegeredmeny. Majd megtanulja idovel, hogy aki nem jon be elsore, azt hagyni kell.
2017. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%

Attól még, hogy egy lány időt kér a csókkal nem kell hátatfordítani neki ez butaság.

"Akinél egy csókra egy hónapot kell várni, attól elköszönsz"

Ez nem jó hozzá állás, én ez miatt veszítettem el egy fiút pedig csak azért kértem időt, hogy jobban megismerjem és mire én elkezdtem érezni valamit ő már kihátrált. Pedig én nem húzni akartam az agyát, csak számomra kell, hogy meglegyen a bizalom.:/

2017. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%

#6


Egy csókért? Könyörgöm nem lefeküdni kell, de egy csókra váratni a pasit egy hónapot, mert kell a bizalom...


Basszus, ne nevettess már!

2017. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

Fú, hát szerencsés a csaj, hogy még idejében kiderült, hogy minden baromságon kiakadsz és agresszív vagy, így nem jön össze veled, és nem kockáztatja a testi épségét. Szerintem ez a sztori így happy end.

Komolyan mondom, kérj segítséget az indulataid kezeléséhez.

2017. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

#7

Tudod, valakinek a csók a szerelem érzésének a kifejezése. Nálam pl a csók azt jelenti, hogy kapcsolatban vagyok valakivel, és szeretjük egymást. Az pedig nem alakul ki 1 hónap alatt.

2017. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 MolotovPunk ***** válasza:
49%

Egy hónapot várni egy csókra?Atyaég.Nem lefekvésről van szó.Látom vannak egyeseknél bajok.....

Egyébként valószínűleg nem jöttél be a csajnak.Dobbantani kell ilyenkor minél előbb,mert a csaj tovább húzza az agyad és esetleg később azt veszed észre,hogy bepasizott.

2017. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!