Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néz (nek) furán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz (nek) furán a társadalom, az emberek azokra a 30-asokra, akiknek nincs párjuk, családjuk, gyerekeik, évek óta egyedül vannak? Nem fura el? Mi ez az elvárás még mindig, hogy csak az a jó, ha ennyi idősen családod van, párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
Ha meg nincs, akkor tuti valami baj van veled...
2017. júl. 31. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

A hagyomány miatt és az elvárások miatt, a család és a társadalom felől.


Nincs velük semmi baj!

2017. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem titokban irigykednek, mert valahol belátták, hogy ők el×ták a már X+1 válással, gyerekkel a dolgot, tehát mégis jobb lenne egyedül.
2017. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Én azt nem mondnám h nincs velük baj mert senkinek nincs joga beleszólni a más életébe.


Egyébként ez az állatláson felfogás. Dacára annak h hegyekben vannak a szar kapcsolatok. De ugye aki kapcsos az csak boldog lehet még aki nem az, meg "nyilván" hibbant.


Ez egy állatláson felfogás nem tudsz vele mit csinálni.

Egryesek még mimig az 1920-as években élnek agyilag.

"Mer az a normális". Aztán h hány pszichopata kergeti késsel a gyereket, veri őket, v alkoholista az senkit nem érdekel.


Ezeket el kell engedni a füled mellet, semmit nem lehet vele érdemben kezdeni. Bár azt még megteheted ha feljön a téma, akkor mond h bocs de nem szeretnék a magánéletemről beszélni.


MO-n minden és mindenki fura aki nem olyan mint az emberek 90%-a.

Fura a muzulmán, a meleg, a rasztások, a videojátékosok.....

2017. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is titokban irigykednek. Savanyú a szőlő.

Na meg mert mindenhol a kapcsolatfüggőséget propagálják, ezt állítják be az élet értelmének. A sok birka meg beveszi ezt a moslékot.

2017. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem azokat nézik le akik azért nem köteleződnek el mert akkor nem tudják magukat hetente mással kiélni hanem marad az egyetlen személy vagyis a házastárs. Az egyedüllévők másik része szintén áldozat: hiába nősülnének, a szex és new Yorkon felnövő generáció úgy van vele hogy az 5. x ig ráér rátalálni arra aki tökéletes hisz az első 24 ezerrel mind gond volt, még véletlenül sem velük
2017. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!