Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfitöbblet mennyire befolyásolja, hogy ennyi de ennyi szingli 20on éves férfi van?

Figyelt kérdés
A 20-as éveikben járó férfiak több mint 60%-a tartósan egyedülálló, derült ki egy országos felmérésből. Továbbá arra is utalást tettek, hogy nekik a legnehezebb társat találni a manapság. Ez hogy jött ki ez az adat? Mennyire játszik szerepet ebben a férfitöbblet? Vagy csak simán ilyen 30 feletti férfiaknak több nője (feleség + szerető) is van?
2017. aug. 1. 13:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Linkeld be kérlek a forrásod, csak, hogy lássuk, hogy miről beszélsz!
2017. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen mérések max azt tudják kimutatni hogy nem házas. Miért? Tegyük fel, megkérdeznek 100 férfit egy hónap alatt. Lehet, hogy a fele pár hónapon vagy egy éven belül becsajozik, az is lehet hogy szakít és egyedülálló lesz. Erről nincs megbízható statisztika, csak egy pillanatképet lehet kialakítani, de az sosem megbízható. Én pl nem ismerek egyedülálló huszonéves srácot. Egyet sem. Lányt viszont többet is. Tudom, hogy ez csak az én tapasztalatom, nem reprezentatív, de szerintem az ilyen mérések butaságok.
2017. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom de en nem leszek màrtir azt fogom elvenni aki engem keres ha azt akarja a lany hogy amikor.idosebb leszek ne akkor akarjam bepotolni a 20as szerelem hianyat akkor ne havyjon magamra fiatalon
2017. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Mint irtam nem fogom hagyni amugy se
2017. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Milyen férfi többlet?
2017. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Nincs háború, így férfi többlet van.
2017. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

[link]

Megmutatnád, hogy pontosan hol látsz érezhető férfitöbbletre utaló adatot?


Amúgy mit számítunk kapcsolatnak? Csak a házasság, illetve a bejegyzett élettársi kapcsolat kimutatható párkapcsolat, amiről lehet statisztikákat készíteni. Azokon kívül mi számít kapcsolatnak? Ha randizok valakivel, az az? Ha néha összejárunk kamatyolni, az az? Vagy csak ha együtt élek valakivel? És ha együtt élünk, de már csak kb lakótársként, nincs is már közöttünk igazából semmi?

A szimpla "párkapcsolat" túlságosan képlékeny dolog, túlságosan máshogy képzelik el az emberek, erről bármilyen statisztikát készíteni humbug. Arról nem is beszélve, hogy akármit bemondhatok, ha jól esik, akkor mondhatom, hogy egyszerre 10 kínai férfivel élek együtt, miért kellene elhinni? A házassági statisztikák okésak, mert lepapírozott, fix dologról van szó, de ilyeneknél mindenki olyan baromságot mond, ami épp jólesik.

2017. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Ja, amúgy az összes huszonéves szingli férfi ismerősöm azért szingli, mert a háta közepére nem kíván barátnőt, tök jó neki egyedül. :D Könnyű úgy statisztikázni, hogy beleszámoljuk őket is, aztán sírunk-rívunk, hogy nem jut mindenkinek nő.....
2017. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A fenébe ezzel statisztikai adattal. Ezekkel az a legnagyobb baj, hogy ennek hatására sok egyedülálló pasi pánikba esik és az lesz a fejükben, hogy "jajj férfitöbblet van, nem fogok párt találni".

Próbálkozni kell és ignorálni az ilyen statisztikai adatokat.

2017. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még ezeket a kérdéseket? Kereshettek külföldi barátnőt/feleséget is, ha itthon akkora a "férfitöbblet".
2017. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!