Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli 18-30 éves nők, nektek (őszintén) hány férfi udvarlótok van?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják itt, hogy akkora férfi többlet van, hogy egy szingli fiatal nőnek a mai világban eszméletlenül sok pasi udvarol. Hát akkor most szeretném megkérdezni őket (ha egyáltalán vannak itt olyan csajok), hogy tök őszintén név nélkül, hány pasit tudnátok hirtelen szerezni magatoknak? Ergo mennyi valódi udvarlótok van most a kínálaton?
2017. júl. 5. 19:31
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
86%

0. Egész életemben ennyi volt.

(Nem csak a top csajok nők.)

2017. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%

0


Nem látom a férfitöbbletet, amiről GYK-n annyit lehet hallani :D És azt sem látom, hogy udvarolnának, főleg élőben nem. A neten ugye könnyű írogatni, de súlytalan az egész számomra az első találkozásig (kivétel, ha nagyon értelmesen ír a srác), és nagyon ritka az, ha valakivel utána élőben is jól elvagyok.


22N (ne privátozzatok, légyszi)

2017. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
0%
Privat,privat
2017. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
32%

30-as éveim elején járok, de 5-8 évvel fiatalabbnak néznek rendszeresen.

Szexre, egy kalandra bármikor találnék valakit, de arra nem vágyom. Tartalmas párkapcsolatra már nehezebb a dolgom, mert párkapcsolatnál olyan dolgok is fontosak (nem csak női oldalról, hanem férfi oldalról is), ami egy szexkalandnál elhanyagolható.

2017. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
31%
Szeretem ezt a "fiatalabbnak néznek mint amennyi vagyok" dolgot a nőknél. Azt hiszitek ez azért van mert annyira jól tartjátok magatokat és nem azért mert mindenki tudja hogy ez hízeleg nektek? :D Még egy hetvenéves néni is kislányosan elpirul ha hatvan évesnek mondod. Ez a létező legősibb trükk! XD
2017. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
9%

"Szeretem ezt a "fiatalabbnak néznek mint amennyi vagyok" dolgot a nőknél. Azt hiszitek ez azért van mert annyira jól tartjátok magatokat és nem azért mert mindenki tudja hogy ez hízeleg nektek?" - Nézd, az egész családomra jellemző ez, a családom férfitagjaira is, nem csak a nőkre. Ez genetika.


Évekkel ezelőtt történt, már húszas éveim végefelé jártam, de még nem voltam 30. Egy idősebb nővel álltam szóba egy buszmegállóban, hazafelé tartottam valahonnan. Szóba került a munka, én már nem voltam tapasztalatlan fruska, szóval volt témám is. A nő egyszer csak csodálkozó tekintettel megkérdezte, hogy mennyi idős vagyok. Én megmondtam, ő pedig elnézést kért, amiért kételkedett a tapasztalataimban, mert azt hitte, hogy csak mostanában érettségiztem.

2017. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
90%
Engem nők és férfiak rendszeresen (!) 6-8 évvel fiatalabbnak néznek, szóval akkor is van ilyen. Amúgy 30 vagyok és rengeteg udvarlóm van.
2017. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
66%
Attól, hogy valakit fiatalabbnak néznek a koránál, még nem lesz magától értetődően szép és vonzó. Én 23 vagyok, 16-nak néznek általában. Attól még ronda vagyok és nincs egy udvarlóm se.
2017. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
92%

Jelenleg egy sincs. Sőt, életem eddigi 30 éve alatt összesen 2 udvarlóm akadt, úgyhogy elképedve szoktam olvasgatni itt egyes férfiak hozzászólásait, akik szerint minden nőnél naponta legalább 100 férfi bepróbálkozik. Nem tudom, milyen bolygón élnek ezek! :D


Annak a válaszolónak meg, aki ezt írta:

"Szeretem ezt a "fiatalabbnak néznek mint amennyi vagyok" dolgot a nőknél. Azt hiszitek ez azért van mert annyira jól tartjátok magatokat és nem azért mert mindenki tudja hogy ez hízeleg nektek?"


Ja, persze csak hízelgés, mi? :)

Biztos ezért gyanúsított meg a húszas éveim végén a női trafikos, hogy hamis a személyi, amivel cigit akartam venni. Ő is hízelegni akart azzal, hogy több mint 10 évvel fiatalabbnak nézett és rám akarta hívni a rendőrséget, mi?

A mai napig állandóan elkérik a személyimet, ha olyan dolgot akarok venni vagy olyan helyre megyek, ahova 18 éven aluliaknak nem szabad, és minden egyes alkalommal ledöbbennek rajta, hogy réges-rég elmúltam már 18.

2017. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
90%
Egy darab sincs. 28N
2017. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!