Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőktől kérdezem, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, hogy milyen dumákkal szoktak kezdeményezni a férfiak interneten vagy személyesen?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 08:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Interneten:

"Szia! Jó nő vagy, szeretsz szopni?"

" Szia, nyelhetnéd, lenne mit!"

"Szia, bírod a nagy farkat?"

"Szia, tetszik a profilod, ismerkednék! Írj!"

"Mennyiért vagy benne? Mindenkinek van ára!"


Tömegközlekedési eszközön:

"Szia, szép a mosolyod/szemed, leülhetnék melléd, merre mész?"


Buliban:

"Szia, miért nem táncolsz? Látom pedig lenne, mit mutogatnod!"

2017. aug. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem max egy sziával.


26N

2017. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát eddig nálam a többség elég alpári volt...

"Verném a f..-.omat a szádba"

"Lenne a hölgynek egy nagyon komoly szexuális jellegű ajánlatom"

"Ó, látom, a Rossmannba mész. Melyik testrészedet szeretnéd ápolni?"

"Jó a csöcsöd"

stb.

(amúgy akivel együtt vagyok, őt egyetemen ismertem meg... később jöttünk össze, de így volt beszélgetési alap)

2017. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Ja, meg a kedvenc:

"Te májdnem olyan szép vágy, mint á Lákátos Kriszti!"

2017. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia cica! Van gazdád?

Én ettől meg a hasonló sablon dumáktól készülök ki.

2017. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

#1 elég kihívó képeid lehetnek kint, ha ilyen alpári szövegekkel találnak meg. Nekem se facebookon, se tinderen soha nem írt senki ilyet, teljesen kulturált, értelmes megnyilatkozásokkal szoktak kezdeni. Néhány példa, "szia, nagyon szimpatikus vagy, van kedved ismerkedni? :)", "Szia, mit szólnál, ha lecserélnénk a csendet egy kellemes beszélgetésre? ;)", "Szia, nem szeretnék ajtóstul rontani a házba, de gyönyörű vagy, lenne kedved ismerkedni?", vagy kapásból meghívnak valahova stb.


Személyesen leginkább bulikban ismerkedtem(mielőtt lett barátom), ott mindig azzal indítanak, hogy meghívnának egy italra, aztán nyilván elkezdünk beszélgetni.

2017. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#1-hez hasonlóan én is megkaptam ezeket.


De, nekem semmi kihívó képem nincs kint (csak túrázós, síelős, egyszerű fotók, még csak nem is szelfik), a sokadik ilyen "ajánlat" után, már nem is teszek ki képet.


Semmit!


Nem kell az ilyen ajánlatokhoz kihívó kép, az idiótákat simán bevonzom, szerintem #1 is ilyen lehet.

2017. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A legrosszabb ***** válasza:
16%
Szakadok a kommenteken. Írjatok még. :D
2017. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A férfiak nem így ismerkednek, ezek mezei trollok legfeljebb. (mármint a prosztó szövegek gazdái)
2017. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6-os, te akkor szerencsés vagy, hogy nem talált be egy ilyen sem. Én konkrétan láttam egyik ismerősöm adatlapját, hogy épp jött a mail, ami csak annyit tartalmazott, hogy "Borotválod a p...id?". Még egy megszólítás sem... pedig nem volt kihívó képe, kipakolva a melle... garbóban volt rajta szolid sminkkel :D.
2017. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!