Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság miért csinálják azt...

Manapság miért csinálják azt az gyerekek, hogy Facebook-on írnak rá a másikra, mikor személyesen is volna lehetőségük beszélgetést kezdeményezni a kiszemelttel?

Figyelt kérdés
Ezt általában ezen az oldalon vettem észre. Folyton olyan kérdésekbe botlom, amikben tanácsokat kérnek, hogy mégis mit írjanak rá a másikra. Személyesen nem lenne hatékonyabb az ismerkedés?

2015. febr. 3. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy bátortalan kezdő 12 éves lennél, te mit csinálnál?
2015. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kihasználják a technika adta lehetőségeket,mert az egyszerűbb :D nem baj szerintem.Célt érjen ennyi.
2015. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

kényelmesek

és egy nem se akkora gáz,mint élőben

egyszerre sokkal lehet kezdeményezni

2015. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Ha egy bátortalan kezdő 12 éves lennél, te mit csinálnál?"


Erőt vennék magamon és szemtől szemben kommunikálnék a kiválasztottal. Szerintem az életszerűbb lenne. Szerintem a lánynak is sokkal jobban esne, ha a fiú lenne elég bátor ahhoz, hogy emberek előtt megszólítsa őt. Bár lehet, hogy én vagyok a régimódi.

2015. febr. 3. 23:28
 5/6 anonim válasza:
Van ebben a ráírogatásban valami romantikus. Aztán másnap ott pirulnak egymás előtt. A baj akkor kezdődik, amikor a patak kezd rossz mederbe terelődni.
2015. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül is a félénkebb embereknél ez a módszer lehet, hogy segít valamennyire feloldódni a célszeméllyel szemben.

Az én időmben még nem voltak közösségi oldalak, legalábbis ha jól tudom. Mi inkább személyesen beszéltünk egymással.

2015. febr. 3. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!