Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartják a nőket szemétne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a nőket szemétnek a "friendzone" miatt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valaki nem tetszik, vagy legalábbis nem érzem iránta azt a vonzalmat, ami egy kapcsolathoz kellene. Megmondom neki, hogy én nem érzek így, ez van, ez ellen én sem tudok mit tenni. Viszont megjegyzem neki, hogy emiatt nem kell egymást kerülgetni, mert felnőttek vagyunk, én örülök a társaságának és kedvelem, mint embert ettől függetlenül, de nem akarom, hogy többet képzeljen ebbe, ami miatt csalódást okozhatok neki.


Ha ő ezt elfogadja, és alakul az ismeretség, ahogy alakul (értem ezalatt, hogy lehetünk csak köszönőviszonyban, de találkozgathatunk is, meg segíthetek is neki pár dologban), akkor az az ő felelőssége, nem?


Akkor miért kellene nekem az utolsó szemét kvának lennem azért, ha ő mondjuk nem csak köszönni akar nekem az utcán, ha találkozunk, hanem ennél jobban keresi a társaságom, mondjuk akar találkozni és én belemegyek? Azért, mert azt feltételezem, hogy ezt a saját érzései és az általam mondottak tudatában akarta így?


Ha elhajtod és megszakítod vele a kapcsolatot, meg elkerülöd, azért vagy mocsok, ha nem akkor meg azért, mert "friendzone"-ba raktad... Tényleg ennyire nem tudtok magatokért felelni?


2017. aug. 2. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen én d**gnálak!
2017. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem félreérted. Általában nem az ilyennel van bajunk, hanem azzal, mikor csak lekoptató szövegként használjátok. Azt viszont nem könnyű eldönteni, hogy melyikről van szó.
2017. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

1) mert rendszeresen elfelejtenek szólni, hogy bocs FZ van, ne erőlködj, kár az udvarlásért


2) mert a FZ ellenére örömmel élnek az olyan előjgokkal, amiket az ember nem egy havernak szokott adni. Hiába FZ, azért a srác más csaj felé ne pillantgasson, a baráti mozizás természetesen a férfi fizesse, bátran furikázza a hölgyet, ha unatkozik ugorjon.


Disclaimer: van nő barátom, 10+ éve ismerem, ő a legjobb barátom gyakorlatilag, de sosem voltam FZban nála

2017. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Minden kétoldalu en mondjuk nem vagom minek kell barat mellet haver sosw baratkozok foglaltakkal nem éri meg naponta van 86400 másodperc harmada alvas munka kaja ..... ami marad abban igyekszek megtalani aki komolyam engem akar
2017. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha lenne pàrom termèszetesen ugy nem ez a probléma nem lènyeges
2017. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A legjobb barátommal úgy ismertük meg egymást, hogy elhívott randira.:) Ennek 7 éve.:)

Sosem kértem tőle semmit, sem azt, hogy fizesse a részem bárhol (néha szokta, ha olyan kedve van), sosem mondtam, hogy más lánnyal ne foglalkozzon, vagy bármi kizárólagosság, sőt egymásnak adtunk tanácsokat randi előtt, mikor még tapasztalatlanabbak voltunk.:D És sosem volt ebből gond kapcsolatban sem, meg mindig kölcsönös maradt. Egyszerűen nem merült fel bennünk soha, hogy "miért", mert lelkileg annyira egymásra találtunk, meg annyit tudunk beszélni mindenről, hogy hihetetlen.:D Már-már testvéremként szeretem.


De ő az egyetlen ilyen. Más általában úgy ment be ebbe, hogy mindig megmaradt a hátsó szándék, vagy voltak csók kísérletek, meg ilyenek... Kicsit átverésnek érzem magam felé, főleg úgy, hogy a hátam mögött még én vagyok a szemét kva. És nem egyszeri esetről van szó...

2017. aug. 2. 21:40
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

6: mondtam, nem a férfi-nő barátság ellen van kifogásom, hanem amikor randizós fázisban te már tudod, hogy max barátok/haverok lesztek, de azért még hagyod szerencsétlent udvarolni egy sort.


Te nem csináltad ezt, helyes, de nem is arról van szó FZ címen, amit te csináltál.


Nekem pl lepődött meg már nő, mikor az 5. tandín megcsokoltam, "dehátmicsakbarátokvagyunk". Jah, gondolom azért udvaroltam több héten át, hogy haverok legyünk (előtte egy szóval sem említette, hogy haverként tekint rám és nem udvarlóként).


Ha tiszta a felállás mindkét félnek, az szerintem nem FZ, ha az egyik többet akar továbbra is, az egyszerűen nem ért a szóból. A FZ az, mikor a csaj élvezi az udvarlást, a figyelmet, a randikat, etc, de közben pontosan tudja, hogy már egy csókot sem akar tőled.

2017. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem haragszom senkire de nekem sose volt.női barátom lehet amugy kozre jatszott hogy volt lany testverem de azert baratnom meg sose de egyresrol az ember olyan lesz mint a baratai egy mondas szerint fiukkal jobban megertettunk magunkat valszeg meg kész rèmálom volt hogy nehogy pont akkor làsson meg az aktualis kiszemeltem amikor egy lánnyal beszélek:D
2017. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egy azert beèkelődött veletlen elnezest
2017. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

Azért Kérdező, mert eléggé undorító ez a "semmi komolyat nem akarok tőlük, de a szimpátiájuk azért kell" hozzáállás. Már meg ne sértődj, de ez kb. ugyanaz, amikor valamelyik kefélőgép macskajancsi talonba teszegeti a lányokat, mondván, ha az egyik lelép, legyen tartalékba.


Ha nem keresel kapcsolatot, akkor megmondod kerek perec, hogy most nem vágysz rá, és kész. Ez az egyenes hozzáállás.

2017. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!