Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csaj folyton nézett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj folyton nézett a buszon és mosolygott rám. Ilyen esetben mindegy a duma csak meg kell szólítani?

Figyelt kérdés

A legtöbb csaj vagy nem néz rám,mert a telefonját nyomkodja vagy csak unott arccal továbbnéz másfele miután rám néztek.

A héten a buszon utaztam és azt vettem észre,hogy egy csaj engem néz és mosolyog rám.

Aztán újra odanéztem és akkor is mosolygott rám.

Azt sem tudom hogy mivel szólíthattam volna meg.

Viszont itt a Gyakorin sok csaj azt kommenteli,hogy nem szereti ha az utcán megszólítják.



2017. aug. 4. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, menj oda! Mindegy, mit mondasz. De azért ne azt, hogy mit vigyorogsz, ribi!
2017. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lsp3 ***** válasza:
24%
Egyáltalán nem mindegy milyen szöveggel mész oda.Illedelmesen mutatkozz be,kérdezd meg egyből a nevét.Nagyon meleg van,főleg a buszon.Használd ki!Legyen nálad egy bontatlan HIDEG kisüveges cola.Mond neki,nagyon meleg van.Kéred? ha elfogadja mehet tovább a játék.A többi rajtad múlik.Kápráztasd el de hadj neki teret.Legyen téma és ne akadjon a szavad,ne legyen kínos szünet!Legyen egy alap magabiztosságod.A többi gondolom menni fog.
2017. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj szívből. Akkor mindegy.
2017. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább visszamosolyogtál és kacsintottál egyet?
2017. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze visszamosolyogtam,de váratlanul ért,mivel fentebb írtam hogy kevés veszi fel a kontaktust.
2017. aug. 4. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen régebben minden buszon 30x előfordult, nincs nagy jelentősége, vagy lehet amúgy, hogy változott a jelentősége, de ilyen helyzetben nem kell mindenáron mozdulni.
2017. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbálj meg vele beszélgetni azzal semmit sem veszíthetsz. És utána nem lesz benned az az érzés, hogy mi lett volna ha...

2017. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!