Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen alkalmatlan lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen alkalmatlan lennék egy normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a történetem. Viszonylag későn vesztettem el a szüzességem,18 évesen. Akkor volt egy szexkapcsolatom. Utána vége lett, akkor egyszerre kavartam két sráccal, és mind a kettővel komoly lett, de lebuktam, és egyedül maradtam. A mostani barátommal egy éve járok, én most 20 vagyok, ő 30 felett van valamivel. Előtte lenéztem az összes férfit, belé voltam szerelmes először. Valami viszont hiányzott. Párszor megcsaltam őt. Volt dolgom külföldivel, nős férfivel, fiatalabb fiúval. Volt hogy pénzt fogadtam el szexért cserébe, illetve ez most is így van. Még tanulok, a barátommal élek, de rettegek, hogy kicsúszik a lábam alól a talaj, és vissza kell mennem a családomhoz. Sokáig nem volt bűntudatom, úgy tettem mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Tegnap a barátom azt mondta szeretné, ha én lennék a felesége, a gyerekei anyja, hogy én vagyok a legcsodálatosabb számára. Többször mondta már ezt, de most más volt, én pedig csak sírni tudtam. Nem tudom mit kéne tennem. És nem csak ezt, hanem hogy egyáltalán ezek után bárkivel érdemes-e belevágnom egy kapcsolatba, senkinek nem akartam ártani, tényleg senkinek. Nem tudom mikor rontottam el. És egyáltalán kezdhetek-e tiszta lappal.
2017. jún. 12. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Azt hiszem, igen komoly gyerekkorod lehetett, ha a szeretet ilyen módon keresed, lefekszel fűvel-fával, pénzt kérsz érte(!), valami hiányzik.


Te nem vagy rendben mentálisan, és addig a párkapcsolatod sem lesz rendben, amíg ezt nem oldod meg. Egyszer nem érzel megbánást, máskor bűntudatod van, sírsz, vágysz a normális kapcsolatra, mégis mindent megteszel, hogy elrontsd.


Pzsichológus...?

2017. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél felesége lenni, akkor legyél az. Ha akarsz gyerekeket, ahogy ő is, akkor tervezzetek családot. Ha ezeket nem akarod, vagy meg várnál vele mondd meg neki. Párkapcsolat alapja a kommunikáció, beszélgessetek. Te tudod mit akarsz. :)
2017. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
A vér nem válik vízzé. Még ha egy ideig képes is lennél hűségre, nem valószínű, hogy tudnál gerinces élőlény módjára viselkedni egy életen át.
2017. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A tiszta lap azt is jelentheti, hogy magadban ezt elvagod es ujrakezded. (Maradhatsz ugyanazzal is). En azt mondanam, hogy amint az eljegyzes megtortenik es Te is komolyan gondolod egybol vagd el a multat es barmilyen meglepo, szerintem ne kapj oszintesegi rohamot, ne mondd el neki. Lehet, hogy nagyobb kart okoznal a lelkeben, ha kitalalnal, mintha semmit sem mondanal.

Ha meg ugy hagyod ott h kitalalsz Neki mindenrol akkor is meg sokaig hibaztathatja magat: "mit rontottam el?", "mit nem vettem eszre?"... aztan paranoias lesz es a kovetkezo kapcsolataiban vezeti le az irantad erzett duhet.

Gondold at rendesen.

2017. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
A nők többsége hasonlóan viselkedik egy kapcsolatban mint te szóval nincs okod aggodalomra.
2017. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%
Neked véged, mint a botnak. 👌
2017. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Ha szereted a pasidat menj hozzá, hanem lépj ki a kapcsolatból.

De kezdhetsz új lapot, csak akkor az tényleg új élet. Nem számít mi volt előtte. És igen, alkalmas vagy rendes kapcsolatra.

De sajnálatból, megszokásból ne legyél senkivel. Pénzért meg főleg ne.

2017. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Penzt fogadsz el szexert most is? Akkor most a baratod egy kuncsaftod vagy mivan? Mi most a bajod konkretan a sok rinya kozul nehez kihamozni. Hozza akarsz menni vagy nem?
2017. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és, hogy nem ítéltek el. Tényleg nem volt valami könnyű gyerekkorom, de ennyi idősen mindegy is már, csak független akarok lenni.

Utolsó: A barátommal normális kapcsolatom van. Mással fekszem le pénzért. Nagyon szemét voltam vele végig, de jól esik, hogy ilyen sokat jelentek neki, mégis fáj, hogy így félreismert. Ugyanakkor nem vagyok rossz ember remélem. Szeretem őt, de bűntudatom van. Bevallani talán tényleg nem fogom, nem is magam miatt, tényleg nem akarom, hogy ha később esetleg mással lesz, emiatt legyen gyanakvó. Én szívem szerint hozzámennék, csak elég nagy hazugság lenne tőlem, nem?

2017. jún. 12. 17:34
 10/16 anonim ***** válasza:

Hat nezd, sztem hagyjuk ki a moralis reszet a dolognak. (Tehat, hogy a tarsadalom mit gondol errol a sziturol)


Te szereted? -Igen.

Te hozzamennel? -Igen.


Van meg kerdesed?


P.s.: Ha nem akarod Neki elmondani legyen igy, menj hozza, de akkor ezt a titkot vigyed a sirba es senkinek se meseld el/kerkedj vele(ne alazd meg a parodat), zard magadba es vidd a sirig. Illetve keress fel egy szakembert.

2017. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!