Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40-es korosztály! Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es korosztály! Létezik olyan, hogy egy férfinek tetszik egy nő, beszélgetnek, stb. de a férfi mégsem tesz konkrét lépést?

Figyelt kérdés
Hetek óta csak beszélgetnek (kollégák) a nő szerint tetszik a férfinak, de az mégsem hívja randira, megrekednek ezen a szinten. Ilyen van? Vagy akkor ez azt jelenti, hogy a férfi biztosan nem akar többet?
2017. aug. 5. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon bátortalan férfiak. Vagy tényleg nem akar többet.
2017. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor ilyen nem létezik :d , de ha nézünk másokat is, akkor simán előfordulhat, hogy az a fickó nem nagyon csajozós esetleg nem is sok önbizalma van a régebbi dolgai miatt vagy csak félős és nem meri konkrétan kimondani, mert , ha a nő nemet mond még jobban megzuhanna tőle és még jobban elmenne a kedve a dologtól... ilyenkor a fickó, ha sokáig vár szépen elhalásszák előle a nőt a magam fajták és akkor meg nézhet maga elé, hogy nem mert szólni.
2017. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, és nem a bátortalanság miatt


Pl van egy kolléganőm, akivel ha nem dolgoznánk egy helyen elhivnám, bizonyos céges okokból nem teszem meg (hosszú lenne elmagyarázni, nem a kolléganőség a fő ok itt, de van akinek ez is probléma).


Van egy másik nő, akit szűk, alakuló baráti társaságban ismertem meg. Sok szempontból tetszik, de van ami miatt biztos vagyok benne, hogy lenne jövőnk, a társaságot meg nem akarom feláldozni egy pár kellemes hétért.


Rengeteg nő van még, miért kockázassak ebben a két esetben? Mindkét nőnél sokat veszíthetek, így inkább megmaradok 2 lépésnyire barátnak. Ezt persze ők valószínűleg úgy élik meg, hogy nem merem elhívni randizni, vagy nem tetszenek. Pedig sosem hitegettem egyiket sem, sosem léptem át a barátság vonalát.

2017. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nem választunk párt, mert ha vége lesz akkor az egyik fél nézhet új állás után. Akinek van egy kis esze, az munkahelyről nem randizik.
2017. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!