Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti tapasztaltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tapasztaltok olyan (főként 15-16 éves korosztály), hogy a lányok mostanában leggyakrabban úgy próbálnak megszerezni egy fiút ha tetszik nekik, hogy féltékennyé teszik?

Figyelt kérdés

Több ilyet is tapasztaltam az utóbbi időben de lehet hogy csak beképzelem. Persze legtöbbször úgy hogy már ismerik a fiút de nem tudják eldönteni hogy bejönnek-e a srácnak és így próbálkoznak.

Lehet hogy elég bonyolultan írtam le de talán a lányeg kivehető.. ;)


2012. febr. 17. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, sajnos ezek a tini-ribit így kelletik magukat. egy valamennyit magára adó srác nem foglalkozik ezekkel
2012. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Igen. És tudod mit csináltam? Tojtam a lány fejére. Ne engem stíröljön, mikor mással smárol. Különben is, mi a biztosíték, hogy mellettem nem fogja csinálni ugyanezt?


19 F

2012. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

a szerelmeben van taktika....és ez az ami a legjobban bejön.


37 év tapasztalat

2012. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen ez igy van a volt barátnőm most igy tesz velem más fiuval van,hogy féltékeny legyek.De Szarok rá magasról:XD

16/F

2012. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pontosan leginkább az van amit az előttem szólók mondanak magasrol le van ejtve az ilyen csajszi
2012. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dobzse válasza:
vagy találj ki valami porig-alázós beszólást az ilyen csajoknak... :D
2012. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszont azon is el kéne gondolkodni, hogy a lányok miért csinálják. Mert egyre kevesebb az olyan srác, aki mer kezdeni egy lánnyal...
2012. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy most velem is ezt csinálja egy lány, hmm...
2012. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

kedves lányok, meg kéne tanulni, hogy van különbség a gyávaság és a nem érdekel közt. ha egy lány gyáva, nem a fiúra kell rákenni, hanem odamenni és kezdeményezni. nem lesz mindenki gyáva, meg homo, akinek nem jössz be.


a kérdés eleve ott értelmetlen, ha valaki nem érdekel, akkor nem figyelem, hogy kivel smárol

ha meg addig érdekelt is, azután nem fog.

2012. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

ja mellesleg tényleg vannak gyáva srácok is, de nem meglepő, hogy ráunnak az egészre, ha valakinél normálisan kezdeményeznek, a lány meg lekezelően bánik vele


szóval az ujjal mutogatás helyett megint csak inkább magunkba kellene nézni. a hülyeségre nincs mentség

2012. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!