Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szokatlan, hogy 25f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokatlan, hogy 25f létemre a 14-16 korosztály tetszik?

Figyelt kérdés
Suliban őrülten szerelmes voltam egy 15 éves lányba, sajnos nem jött össze. Azóta is szinte minden nap eszembe jut, nem tudtam rajta túllépni. Úgyhogy most is egy hozzá hasonló korú lánnyal tudnám magam elképzelni, a korombéliek abszolút hidegen hagynak.
2011. ápr. 6. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
nekem nagyon furcsa. nem inkább az van, hogy a fiatal csajokat könnyebb bolondítani, hülyíteni? elhisznek bármit. A korodbeli lányoknál meg nincs szerencséd???
2011. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, elég fura...
2011. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Kicsit nagyon az : D

Amúgy egyet értek az 1. válaszolóval, egy magad fajta "kannak" könnyebb bolondítani a kisebb lányokat és nagyobb az esélyed mint a saját korodban lévőkkel.

2011. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugi tesó nem fura... a mai 15 éves csajok úgy néznek ki mint egy 20 éves. örülök hogy a korosztályuk vagyok még. nagyon rossz lehet 25 évesen hogy a kor miatt elítélnek.kínzás :D.:/

15/F

2011. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi,nem az,nekem is az a korosztály jön be.

57/F

2011. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!