Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is megfigyeltétek már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek már hogy az úgymond jó csajok és a rondább csajok igényei kb egyforma magasak?

Figyelt kérdés
Sokan így is a kevésbé mutatósakat célozzák be mintha valaki csak akkor lottózna mikor rekord alacsony a főnyeremény, pedig fordítva logikusabb.
2017. aug. 5. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Én nem tudom, mert ronda csajoknál sosem próbálkoztam. De el tudom képzelni, hogy azoknak az igényei is nagyok, mivel a mai világban igen nagy a választék minden nőnek férfiakból, így lehetnek is magas igényeik, mert ha választhatnál te is a szebb nőt választanád. Így érthető módon a csúnyább nők is a jobbképűbb, pénzesebb pasit választják a csúnya és szegény pasi helyett.
2017. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Más kérdés révén is megközelíthettem volna a jelenséget. De ez nemde úgy megy hogy a férfi kisakkozza hogy rondább nő több sikerélménnyel kecsegtet , ám mégsem. A ronda nő noha tudja hogy van egy rakás keresettebbek nő nála, de ha valaki mégis odamegy hozzá( mert az a hapsi már unja a kosarakat és talán ennél összejön vmi)a nő mégis azt hiszi vagy hitetni el magával hogy az ipse tényleg jobban rá van gerjedve mint a szomszéd asztalnál ülő playmate-re és azt hiszi itt az ő ideje játszani a hercegnőt...
2017. aug. 5. 16:18
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
A természetes szelekció a férfiakra vonatkozik és nem rájuk. A bennük munkálkodó ösztön azt diktálja, hogy mindenképp csak a legjobb férfiakkal szabad foglalkozni és nem azt, ha én jól nézek ki, akkor jöhetnek a jó pasik. Ezért van, hogy az univerzum legrondább nője is top-kategóriás férfit akar, az más kérdés, hogy a végén, amikor kezd kifutni az időből, kénytelen megalkudni a szintjén lévő férfiakkal, mert hogy nincs más választása.
2017. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Az úgymond jó pasik és a rondább pasik igényei is egyforma magasak, mindegyik szupermodellel akar járni. :D Az átlagosakat már lecsúnyázzák. A ténylegesen csúnyákkal pedig direkt módon szemétül viselkednek.
2017. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

4#, ja igen, azért olvasom itten állandóan, hogy a férfiak mennyire igénytelenek, csak elég hogy nő legyen.


Attól, hogy akad egy-két bolond, semmi sem változtat azon a tényen, hogy a férfiak jellemzően megelégszenek/ megelégednének a szintjükön lévő nőkkel, viszont a nők jellemzően egyáltalában nem kérnek belőlük, legfeljebb csak akkor, amikor már nagyon nincs más választásuk.

2017. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

sosem értettem ezt a jó/kevésbé jó csaj/pasi véleményt és igényeket.


Ha nem csak a külsőt nézzük, és miért is csak azt néznénk, miért ne lehetne ugyanolyan igénye egy kevésbé előnyös külsővel rendelkező csajnak mint egy prémium kategóriásnak?Sőt, lehet,hogy az esze jobban a helyén van, megfelelő az értékrendje, barátságosabb, szerethetőbb.


Nekem külsőre az igazán jópasis pasik jönnek be, a barátnőmnek még véletlenül sem. Viszont a párválasztásomnál nem kizárólag a külső játszik szerepet.


Átlagos nőnek érzem magam, ennek ellenére volt már kimagaslóan jó pasi akit visszautasítottam, és olyan is, aki átlagos külsejű, de jobban megtaláltuk a közös hangot mint az előzővel.


Sosem érezném jól magam egy olyan pasi oldalán aki klasszisokkal jobb pasi mint én, és ezt még éreztetné is velem.

2017. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os ezt nem inkább a tapasztalat hozta ki belőled? Például osztoztál egy jópasin abban a hitben hogy te vagy az alfanőstény és ideig óráig megtűröd a "hárem" többi tagját, majd szembesültél vele hogy a 22.vagy a rangsorban. Tehát a rossz emlékek miatt mondtál csak nemet egy újabb közismert nőcsábászra.Egyébként igény alatt nemcsak a külsőt értem hanem a javakat. Vágja a pofát hogy lakás autó nyaraló téren nem nagy ász a hapsi és a hapsi meg hüledezik mondván" ha ennyire jól menne akkor nem én csaholnék nők után hanem pont a nőáradatból koptatnám le a rámcsimpaszkodó felesleget"
2017. aug. 5. 18:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert valaki "rondább", még nem fog mindnekivel szóba állni. Olyan idétlen kérdések vannak, hogy ezeknek külön rovat kéne.
2017. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a szóbaálláson már túlhaladt a kérdés, az igényekről van szó amik többnyire(persze nem mindig) szavakból derünek ki
2017. aug. 5. 19:49
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Tekintve, hogy 2naponta írnak ki olyan kérdéseket az itteni pasik, hogy "dagadt/ronda/igénytelen/semmirekellő vagyok, mekkora az esélyem, hogy találjak egy csinos lányt, aki meglátja a gyönyörű személyiségemet a szörnyű külsőm mögött?" így nem látom a problémát....
2017. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!