Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is megfigyeltétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek ezt a jelenséget a fiatal csajoknál?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, szóval én sem vagyok öreg. Még is, szinte hüledezve látom magam körül, hogy sok 18-23-25 éves ismerősömnek már gyereke van. Jó mondjuk a 25 éves az már nem durva. De az ilyen 18,19,20,21,22 éves azért az..... és ezeknek a lányoknak a többsége ilyen ribi kategória. Pedig nem alja környezetből jöttem, hanem gimiből, és most egyetemre járok. De számomra elképesztő hogy ilyen fiatalon gyereket vállalnak. Majd én is szeretnék gyereket, de én azt gondolom hogy az iszonyatosan nagy felelősséggel jár, és egy életre szól. Nagyon meg kell gondolni hogy hogy neveljük a gyereket, mert egy rossz nézés is életre szóló traumát okozhat a kicsiknél. És egy ilyen 18-20 éves lány még rohadtul gyerek, még az ő személyisége sem fejlődött ki. Az ilyenek mit gondolnak, milyen értékeket, tanításokat fognak tovább adni a gyereknek, mikor ők maguk is az életük elején állnak???


Amúgy magánügy tudom. De mostanában nagyon gyakori jelenség lett ez a fiatalon szülés, anélkül hogy az apa jelölttel pl. éveket leéltek volna hogy biztosak legyenek benne hogy nem lép le, mint ami amúgy alap dolog ezeknél az embereknél.


Régebben más volt a helyzet, mielőtt itt okoskodna valaki, mivel régen voltak értékek, és 16 évesen már magukat látták el az emberek. Most 16 évesen még gimis az ember, 18 évesen érettségizik, és még nem dolgozott egy dekát se, nem fejlődött ki a személyisége.


Mi ez a jelenség??



2017. júl. 12. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb azt szoktam mostansag figyelni az ismeroseim koreben, hogy allandoan eljegyeznek valakit meg meghazasodnak. Es en is 22 eves leszek meg csak, de ma is ket regebbi osztalytarsam hazassagi fotoit nezegettem. Hat, erdekes dolog ez mindenesetre, nem tudhatjuk mi jatszodik le bennuk.
2017. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

"Régebben más volt a helyzet, mielőtt itt okoskodna valaki, mivel régen voltak értékek, és 16 évesen már magukat látták el az emberek. "


Milyen régen? 100 éve?


Én nem látom ezt a környezetemben, de 25 alatt szülni olyan 20 éve igen gyakori volt. SOkkal gyakoribb, mint most.

2017. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

A szüleim generációja (1950-es, 60-as születésűek) esetén is gyakori volt a mai szemmel nézve viszonylag korai gyerekvállalás. Biztos vagyok benne, hogy van, akinek tényleg nem szabad ezt elsietni, de nem mindenki csinál roncsot a gyerekéből pusztán azért, mert húsz évesen vállalta.

Engem jobban megdöbbent és sokkal újabb jelenségnek tartom, hogy húszévesek úgy susmorognak mások életéről, mint a hetvenéves vénasszonyok.

2017. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre, egy ilyen ismerősöm sincs, pedig rengeteg embert ismerek az egyetem által. VOlt középsulis osztálytársaim közül 1 várandós jelenleg, de ő is 25 éves és van rendes munkája, külföldön élnek stb.
2017. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Hozzáteszem, azért merészelek jönni korábbi generációkkal, mert véleményem szerint attól, hogy általában stabil munkahelyük volt, sem nagyobb értelmi és érzelmi érettséggel nem rendelkeztek, mint a mai fiatalok.
2017. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindenki egy kapott szülői mintából merítve éli az életét.Ezek a fiatalok most ezt érzik helyesnek.Ők bizonyára nem agyalnak hasonló dolgokon.Amúgy tényleg magánügy,ki hogy ba...ssza el,avagy nem az életét.
2017. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Miért, az mire garancia, ha éveket leéltek az apajelölttel?

Elárulom: semmire. Ismerek párokat, akiknek 5-10 év után váltak külön útjain, ráadásul csúnyán.


Van amiben igazad van, de azt is vedd figyelembe, hogy minden élet más, minden személy másképp fejlődik.


21/L

2017. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Azért látod ezt mert ezekre figyelsz fel. Tehát érted, minden századiknak van gyereke, és felkapod a fejed amikor látsz facebook-on egy babás képet, de arra nem kapod fel a fejed, hogy a többi 99-nek meg még nincs gyereke.


Egyébként nekem meg van a véleményem az ilyen csajokról, tipikusan buta prolik akik nem akartak dolgozni meg világ életükben lusták voltak mindenhez, meg már 13 évesen baszták... most meg kerestek egy náluk jóval idősebb pasit akinek van egzisztenciája és el tudja tartani és lebabáztak, gratulálok nekik.

2017. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A kérdést kiíró lány arra gondolt, hogy amit ezek az emberek csinálnak, az nem hatékony. Nincs miért gyereket szülni addig, amíg nem értél el egy bizonyos fejlettségi szintet, amikor már valóban messze jársz onnan, ahonnan elkezdted a saját életed, és úgy érzed, mindent tudsz, amit a gyerekednek át kell adnod, hogy ő onnan kezdje, ahol te abbahagytad. Ez lenne hatékony, célravezető, bölcs módszer, nem az, amikor egy gyerek, gyereket vállal. Persz a hülyék hajlamosak azt hinni, hogy mindent tudnak. Az okos ember csak azt tudja, hogy még rengeteget kell tanulnia, mert nem annyiból áll a világ, amennyit eddig megtapasztalt. A szerteágazó ismeretek, érdeklődési körök napvilágra hozzák az aktuális tudásunk hiányát, amit a buta emberek nem érzékelnek, mert beszűkült az érdeklődési körük.

22F

2017. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hiányosságát*
2017. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!