Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minél rondább egy férfi annál szebb nő van mellette?

Figyelt kérdés
Egyszerűen folyamat azt látom, hogy még férfi szemmel is nézve ronda pasik mellett, csinos bomba nők vannak. Miért van ez így?
2017. aug. 5. 21:03
 1/7 anonim válasza:
Pénz, test, kisugárzás... Nem tudom. Engem is érdekelne. Sokan azt mondják hogy a lányoknak az jön be ha bunkóznak velük. Szóval szerintem a siker titka ha úgy beszélünk velük mint a rongyal... Aztán majdcsak lesz valami.
2017. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Miért tették ilyen magasra a mércét az átlagos vagy az alatti nők is? Minek köszönhető ez?"


Íme egy előbbi kérdés és ez a válasz. Az átlagos, átlag alatti nők, elhappolják a jó pasikat:)) Akkor szép nőnek mi marad? A ronda pasi:)

2017. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy neked vagy nekem szemész orvoshoz kell mennünk.
2017. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a pasasnak van egy kis pénze...
2017. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valszeg megfogadta az itt ismételgetett tanácsot és szanszét fejlesztette a személyiségét, mert állítólag csak ezen múlik.
2017. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert ezzel kompenzál.


Sok szép férfit is látni átlagos vagy az alatti szürke egérkével. Ők nyilván kedvesek és sok mindent megtesznek azért, hogy megtartsák a megszerzett félistenüket :)

2017. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hármasnak tök igaza van


Először szemorvoshoz menj, kedves Kérdező, aztán irány az optikus!

2017. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!