Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy a férfi legyen gép, ne vegye kedvét 10-20 elutasítás sem a nőktől, hanem próbálkozzon minél több nőnél, az a siker titka szingli férfiak esetében?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nem esik túl jól elutasítás. Egyértelmű jeleket meg nem lehet nőktől fogni. Hányszor volt már, hogy úgy mosolygott rám a nő, hogy szinte ágyba vitt volna a tekintetével, mikor meg odamentem (pedig nem cicababák voltak, értelmesnek tűntek)hozzájuk, akkor meg jött a pasijuk, vagy nagyon hidegek voltak. Vagy csak hagyjam békén őket. Tehát a jeleik 90%-a fals. Szerintem.
2016. dec. 23. 12:45
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Vagy persze lehet a szemezés, a mosolygás, az legkevésbé sem jel és csak az a jel, ha levetkőzik ott neked helyben. Akkor sorry.
2016. dec. 23. 12:46
 2/49 anonim ***** válasza:
26%
ilyen az elet. idovel megszokod mar erdektelenul mesz oda hozza ismerkedsz,ha elhajt se erdekel gyakorlatilag egy gepkent viselkedsz, nem erdekel ki o es mit mond, es helyreall a rend :)
2016. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
74%

1. Nem várja el ezt senki.


2. Egyesek a légzést is jelnek veszik.

2016. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
25%
Mert egy vagy két kudarc után még a legrondább nők is találnak pasit, ha egy icipicit is normálisak. El sem tudják képzelni, milyen az, amikor sorozatban mindenki elutasítja az embert. Egyébként az ilyen fals jeleket direkt küldik, hogy szívassanak minket.
2016. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
72%

Én speciel egy vadidegentől sem várom el, hogy véletlen pillantások vagy zavart mosolyok hatására odajöjjön hozzám. Sőt, határozottan azt várom el egy idegen embertől, hogy lehetőleg ne zaklasson. Én úgy szeretek ismerkedni, hogy ha nem is társaságon belül, de legalább beszéltünk már pár szót, csináltunk valamit együtt, akármi, és akkor közelít a pasi valami mondvacsinált indokkal, nem feltétlenül rejtve véka alá a szándékát. Így egyébként szerintem sokkal kevesebb visszautasításban is részesül, hiszen a közös programok, vagy akár csak az alapján, hogy egy diszkóban együtt végigtáncoltunk néhány számot, valamennyire megismeri az ember a másikat. Már olyan alap szinten, hogy van-e párja és hozzád hogyan viszonyul. Ennek egyébként megvan az az előnye is, hogy tudom, hogy kifejezetten _én_ érdeklem, és nem csak én álltam hozzá a legközelebb az esélyes lányok közül.


Szerintem relatíve kevesen várják el, hogy a mennyiségi elvet követve statisztikai alapon kivárd, amíg végül lesz egy nő, aki nem küld el.

2016. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
25%

#5


Kár, hogyha valaki így gondolkodik, hogy "csak ahhoz megyek aki tényleg megfelel" azok általában oszló múmiaként végzik 60 évesen mikor haláluk után 1-2 hónappal rájuk rúgják az ajtót, mert "nincs fizetve a vízdíj"...

2016. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
66%
nem várja el tőled senki, azzal meg végképp nem teszel senkinek szívességet, hogy magadba fordulsz és minden nőt elhordasz mindennek..., csak saját magadat izolálod el a társadalomtól, saját magaddal szúrsz ki
2016. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
29%
Akkor kezdjünk olyan emberekkel is, akiktől undorodunk? Wow.
2016. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
21%

#8


Nem, de most jobb az amikor 2-3 évente megtetszik valaki aztán az a 4-5 ember ehajt és máris 40 éves vagy... Onnan meg már csak a Halál Angyalaival randizhatsz, meg apakomplexusos súlyosan buta tinilányokkal.

2016. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
20%
Ezért nem megyek oda nőkhöz, f**zom se fogja fárasztani magát ezzel. Rámosolygok, aztán majd odajön ő, ha akar. Ha így is van punci, akkor minek szenvedni.
2016. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!